web analytics

Oslava pekne pod strechou

Väčšinou si vystačíme so svojím bytom, ktorý slúži celej rodine, a svoju kutilskú vášeň prevádzkujeme v dielni. Miesta tak akurát dosť, aby sme nemuseli priveľkú plochu v lete klimatizovať, v zime kúriť a celý rok upratovať. Lenže čo robiť, keď k nám príde väčšia skupina ľudí osláviť nejaké výročie alebo športový úspech? Keď sa nevojdete do domu, využite svoju záhradu, postavte v nej párty stan.

Môžete si pre rodinnú udalosť prenajať reštauráciu či na dedine kultúrny dom. A všetci sa tam od vás presúvať a po akcii zase späť. V zime možno nie zlý nápad, ale keď je pekná jar alebo slnečné leto, nie je lepšie stráviť čas s priateľmi a príbuznými pri dobrom jedle a pití na čerstvom vzduchu? Prístrešie vám poskytnú párty stany a zázemie váš dom.

Párty stany sú ľahké skladné kovové konštrukcie pokryté plachtovinou z rôznych materiálov, takže dokážu poskytnúť príjemný tieň, ochrániť pred vetríkom a poskytnúť prístrešie v prípade letnej prehánky. Stačí pár dní pred oslavou pokosiť trávnik a v deň akcie postaviť jeden či dva párty stany, aby si mali hostia kde posadať ku stolom a tiež aby ste mali chránené všetky pripravené dobroty. Keď máte v záhrade gril, môže byť súčasťou kulinárskych dobrôt a bazén poskytne príjemné osvieženie v horúcom lete. No kde by ste mali taký komfort v prenajatej reštaurácii?

Po skončení oslavy a uprataní riadu párty stany opäť ľahko zložíte a uschováte v dome. Hodiť sa budú nie len pri ďalšom rodinnom stretnutí, ale tiež ich využijete pri svojom hobby. Rybári si lepšie vychutnajú víkend pri vode, keď majú zázemie v párty stane, tiež víkend na chate u kamaráta s párty stanom bude príjemnejší. Nehovoriac o jeho využití počas dovolenky v kempe alebo penzióne. Párty stan rozširuje vaše možnosti vždy a všade.

Ak hľadáte párty stany, ktoré sú variabilné, rýchlo rozkladacie a disponujú automatickým systémom zaistenia proti náhodnému zloženiu, hľadajte párty stany BRIMO. K dispozícii sú už od rozmerov 2 x 2 metre a okrem strechy môžu mať z nepremokavého materiálu aj bočné steny s dverami. Využitie nájdu nie len pri rodinných oslavách a hobby aktivitách, ale tiež sa používajú aj ako predajné stánky na rôznych gazdovských a farmárskych trhoch.

Malé párty stany môžu slúžiť deťom ako záhradné útočisko, väčšie ako zázemie rodinnej grilovačky. Na rozdiel od altánov, ktoré zaberajú miesto trvale, záhradné párty stany postavíte vtedy, keď ich využijete a zvyšok roka nebránia využívaniu záhrady. Ľahko ich postavíte na najvhodnejšie miesto alebo preveziete k priateľom či na dovolenku. Sú skladné a nevyžadujú žiadnu údržbu. Pritom sú pripravené spríjemniť vám každé posedenie s rodinou a kamarátmi. Vyberte si tvar a rozmer podľa vašich potrieb a užívajte si záhradu počas celého roka.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.