web analytics

Písanie článkov ako zárobok

Inzercia je plná (podvodných) ponúk práce na doma. Doma však môžete pracovať na počítači tak, že si naozaj zarobíte. Reálne peniaze za reálne články na blogu. Môžete písať a uverejňovať články na svoj blog alebo písať články pre iných blogerov. Na témy, ktoré sú vám blízke.


Prečo písať články na web? Pretože máte hobby, o ktorom chcete písať, pretože máte pocit, že informácie, ktoré poznáte, by mohli byť užitočné aj pre ostatných čitateľov, pretože jednoducho chcete ľuďom niečo povedať. A pretože máte veľa voľného času, ktorý chcete zmysluplne využiť. Prišli ste o prácu, alebo ste po skončení školy ešte žiadnu nenašli alebo ste dlhodobo chorý a stále doma, cítite sa bez úžitku. To všetko sú dôvody, pre ktoré môžete začať písať a zarábať.

Čo je to PayPerPost systém

Písanie a uverejňovanie príspevkov na blogoch za odmenu pre inzerentov, ktorí takto chcú podporiť svoje weby alebo shopy a dosiahnuť tak vyššie tržby a zisk. PayPerPost pomáha dosiahnuť lepšie pozície a vyššie umiestnenie vo vyhľadávačoch a tým privádza viacej návštevníkov, z ktorých sa regrutujú zákazníci.

Písať články môžete na svojom blogu, ktorého prevádzka ale niečo stojí a potrebujete aj nejaké znalosti o prevádzkovaní webovej stránky, alebo pre iných blogerov, ktorí prevádzkujú viacero webov a nemajú čas písať pre všetky svoje stránky články. Copywriter (časté označenie pre pisateľov článkov) bez predchádzajúcich skúseností tak môže zarobiť od dvoch eur za normostranu, ktorá predstavuje asi 300 slov, čiže asi 1800 znakov vrátane medzier. Pritom podľa odbornosti článku a či je téma blízka autorovi, je možné tento text napísať aj za menej ako jednu hodinu.

Inzerenti, hľadajúci články a textári, ponúkajúci blogy a články, sa stretávajú na špecializovaných stránkach. Môžete skúsiť svoje texty ponúknuť na http://copywriting.cz/ systéme alebo si zaregistrovať svoj blog na serveri:


KUPčlánek.cz

Ak uvažujete pripraviť si svoj blog, hodil by sa vám systém WordPress. Ak si chcete písanie článkov len vyskúšať, môžete napísať do redakcie. Možno práve vaše články uverejníme. A zaplatíme.

Písanie článkov na blogy nevyžaduje žiadne investície. Ak čítate tento log, pravdepodobne máte počítač a pripojenie do internetu. Na písanie nič viac nepotrebujete, nič nemusíte kupovať. Ak ste skúseným prispievateľom do internetových diskusií, ak máte čas a máte chuť, môžete svoj voľný čas využiť na písanie článkov do blogov a vylepšiť tak svoj rozpočet. Možno sa to pre vás stane doživotným povolaním, možno si len skrátite čakanie na novú prácu.
 

 

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.