web analytics

Plánujete záhradný altánok? Čo by ste povedali na mobilný?

Záhrade bez zázemia, kde sa nemáme kam schovať pred prudkým slniečkom, ale aj pred jarným či letným dažďom, niečo chýba. Málokto nemá v pláne, krátkodobom či dlhodobom, túto absenciu na svojej záhrade riešiť. Napadlo vás ale, že by to šlo aj veľmi rýchlo pomocou mobilného nožnicového stanu?

Klasický pevne ukotvený altánok je pomerne drahá a náročná záležitosť. Naviac si presne vytýčime miesta, z ktorých sa budeme na svoju záhradu pozerať a nepôjde to zmeniť. Lenže hlavne tí, ktorí majú záhradu väčšiu, vedia, že je snáď každý týždeň v roku krásna na úplne inom mieste. Vyriešte to praktický záhradný altánok, ktorý si vždy postavíte presne na tom mieste záhrady, kde jej to aktuálne najviac pristane.

Záhradný pavilón môže stáť vždy na tom mieste, kde ho práve teraz chcete

Dokážete si tak vytvoriť home office pri rozkvitnutých ružiach, ale aj poskytnúť vášmu potomkovi prístrešok tam na záhrade, kde práve niečo robíte a mať ho tak pod dozorom. Záhradný pavilón, o ktorom hovoríme, je vlastne nožnicový stan. Môžete si ho vybrať v rôznych farbách aj veľkostiach, jednotlivé stany navzájom naviac spájať, sami sa tiež rozhodujete, či budete používať aj bočné steny, alebo zostanete len u klasického zastrešenia.

Pavilón do záhrady, ktorý postaví každý za pár minút

Záhradný stan má kvalitnú nožnicovú konštrukciu, ktorá je veľmi odolnou. Súčasne je však ľahká, takže sa so stanom jednoducho manipuluje a postavíte ho bez problémov v jednej osobe. Rovnako jednoducho ho aj zložíte. Tento mobilný stan si nie je problém vziať s sebou aj kamkoľvek na rodinný výlet. Je veľmi skladný a v automobile nezaberie príliš miesta.

Keď sa niečo pokazí, ľahko sa to opraví

Dodávateľ nožnicových stanov, firma MUTTON, ktorá ponúka rýchlo rozkladacie nožnicové stany, drží skladom aj rôzne náhradné diely k stanovým konštrukciám. Ak sa vám na stane niečo pokazí, nič sa nedeje. Stan je opraviteľný a ponúka skutočne dlhú životnosť.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.