web analytics

Úsporné riešenie pre majiteľov rodinných domov a veľkých záhrad

Majitelia rodinných rokov a pozemkov majú výhodu v tom, že majú možnosť si väčšinu potravín vypestovať sami bez pomoci agresívnych chemických látok. Ak bývate na dome, určite oceníte septiky a nádrže na dažďovú vodu, ktoré vám pomôžu ušetriť nielen životné prostredie, ale i vašu peňaženku.

Nádrže na dažďovú vodu

Ak máte za domom rozsiahlu záhradu a potrebujete ušetriť vodu, ponúkame vám úsporné riešenie, a to nádrže na dažďovú vodu. Tieto nádrže na dažďovú vodu z betónu sú kvalitné a ich najväčšou výhodou je to, že zachytia podstatne viac dažďovej vody ako klasické plastové sudy, ktoré máte na záhrade.

Slúžia na zber úžitkovej vody a výrazne vám poslúžia, ak máte záhradu a cez letné mesiace chcete ušetriť na vode. Ak máte veľkú záhradu, polievanie nesmiete zanedbať, ak chcete na jeseň zbierať vypestovanú úrodu. Odporúčame vám preto čím skôr si kúpiť a nechať doviezť túto nádrž na dažďovú vodu.

Tým, že sa tieto nádrže nachádzajú pod zemou, nehrozí, že sa vám v nich premnožia škodlivé baktérie. Firmy, ktoré tieto nádrže na dažďovú vodu predávajú, vám ju dovezú priamo na váš pozemok, takže sa nemusíte obávať a premýšľať nad tým, ako túto nádrž prepravíte z obchodu na váš pozemok.

Septiky

Septiky, čiže dvojkomorové žumpy dokážu vďaka svojej dobre prepracovanej konštrukcii prečistiť odpadové vody. Sú užitočnejšie ako jednokomorové žumpy. Septiky sú bezúdržbové čističky odpadových vôd a čo je veľkým pozitívom pre predávajúcich, záujem o ne sa neustále zvyšuje. Ak chcete modernú žumpu, odporúčame septiky. K týmto septikom si máte možnosť doobjednať aj toto príslušenstvo – liatinový poklop, betónový komín, merač kvapaliny vody a prejazdovú dosku. Samozrejme, aj tieto septiky vám firmy dovezú priamo k vám domov.

Myslite „úsporne“ a kúpte si nádrže na zber dažďovej vody a septik.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.