web analytics

Prísavka na okno auta pre kameru

Prísavka na okno auta pre kameru Ak ste si tiež zaobstarali kameru na čelné sklo osobného auta a nejakým nedopatrením ste si poškodili prísavku, je tu možnosť ako ju ľahko nahradiť a kameru môcť opäť používať pre nahrávanie situácie pred autom.

Okrem nákupu samotného držiaka na okno s prísavkou v Číne alebo cez ebay.com je tu aj rýchlejšia možnosť. Rovnaký závit, ako majú minikamery, majú aj kompaktné digitálne fotoaparáty pre statívy. Takže stačí navštíviť obchody s elektronikou a v oddelení digifoto sa popozerať po malých statívoch. Predávajú sa aj tie s prísavkou, pod rôznymi značkami, naposledy som videl Hama. Pôvodne sú určené pre prichytenie ľahkého statívu k doske stola, aby ho foťáčik neprevrátil.

Tento statív bude určite o niečo drahší, ako ten z Číny, ale zato ho máte hneď.

Samozrejme, že pokiaľ máte plne funkčnú prísavku ku kamere a potrebujete k svojmu kompaktnému digitálu nejaký statív, nemusíte ho kupovať, stačí použiť to, čo už doma máte.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.