web analytics

Šaty na plesovú sezónu

piperi Je tanec k vaše hobby? Potom je plesová sezóna celkom určite vaším obľúbeným obdobím. Plesy ale neznamenajú iba tanec a svižný pohyb v ladnom takte medzi inými, rovnako cítiacimi ľudmi, na tanečnom parkete, za doprovodu rezkej hudby. Ples tiež znamená aj krásne ženy v nádherných šatách a mužov v dobre padnúcich oblekoch. Spoločenská udalosť, na ktorú je dôležité dobre sa obliecť.


Najmä ženy chcú mať na plese úplne nové spoločenské šaty a chcú nimi prekvapiť iné ženy a zaujať mužov. Šaty by mali zakryť drobné nedostatky postavy a zvýrazniť lepšie stránky. Mali by byť pohodlné a neobmedzovať pohyb. Veď predsa len tanec na plese môže byť nie len pokojný a plynulý, ale aj divoký a vášnivý. Presne ako ženy.

saty

Okrem dlhých večerných šatov, ktoré sú na plesoch veľmi časté, niektoré, najmä mladé ženy, uprednostňujú práve pre svoju dynamiku a výbušnú povahu kratšie spoločenské šaty, ktoré im umožnia dokonale sa prejaviť. V šatách PIPERI sú kráľovnou plesu. Na výber sú rôzne extravagantné šaty rafinovaných strihov. Niečo skryjú, niečo zdôraznia a partnerovi dajú najavo, že ples nekončí posledným tancom.

Šaty na ples aj mimo neho

Milovníci a milovníčky tanca sa neuspokoja niekoľkými plesmi a radi sa zabávajú aj pri iných príležitostiach. Napríklad na večierkoch, kde sa výborne hodia koktejlové šaty módneho strihu. Pri nákupe spoločenských šatov si môžete pribaliť aj šaty na večierok a budete pripravená na ďalšiu spoločenskú udalosť, kde sa môžete zabaviť s priateľmi a dobre si opäť zatancovať. Nikdy neviete, kedy sa vyskytne taká udalosť dostatočne dopredu, aby ste mali čas na ďalšie nákupy.

Rafinované strihy, kvalitné materiály, perfektné vypracovanie, trblietavé doplnky. Krátky rukáv alebo na ramienkach, väčší či menší výstrih? Spoločenské šaty, v ktorých zažiarite na parkete a očaríte svojho partnera. Šaty, v ktorých sa budete cítiť skvelo a v ktorých aj skvelo budete vyzerať. Nie len pri tanci.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.