web analytics

Tak trochu iné aukcie

aukcie za1cent.sk Poznáte ebay? Alebo aukro? Dražili ste už niečo? Tak iste viete, že záujemcovia k výkričnej cene prihadzujú a najvyššia ponuka berie. Potom stačí iba zaplatiť a želaný predmet je váš. Vďaka internetu tak môžu spolu dražiť ľudia z rôznych kútov sveta. A vďaka internetu je tu ale aj iný, odlišný typ aukcie.

Každá dražba je tak trochu hra. Vzrušujúca zábava, kde občas už ani nejde o to získať výhodne draženú vec, ako poraziť súpera v aukcii. A v aukcii www.za1cent.sk dražíte za maličké sumy. Priemerná cena, ktorú zaplatí víťaz, je cca 10% reálnej ceny predmetu. Či už je to pamäťová karta, parfém, notebook či LCD televízor? Neuveriteľné? Ale je to tak.

www.za1cent.sk
www.za1cent.sk

Cenu výhry totiž zaplatia porazení. Ako? Pre možnosť dražiť si musíte zakúpiť tzv. BIDy. Hodnota jedného je 3 eurocenty. A keď prihadzujete, BIDy míňate. Podľa hodnoty predmetu aukcie jeden, tri, šesť, či deväť. Kto vydrží najdlhšie (alebo komu vydržia BIDy), ten vyhráva. Čím viac účastníkov aukcie, tým viac prevádzkovateľ získava. Avšak víťaz aukcie v skutočnosti zaplatí za vydraženú vec naozaj len zlomok. Hoci občas, ak už investoval priveľa BIDov, nikto nechce aukciu opustiť a môže sa cena fotoaparátu v hodnote 490 eur vyšplhať v aukcii na 350 eur. No vždy je to cena pre kupujúceho výhodná.

Ako zaplatiť vyhranú aukciu?

Tak ako nákup BIDov, tak aj kúpnu cenu výhry môžete zaplatiť okrem iného aj Paypalom. Alebo aj nemusíte. Ak sa necháte priebehom aukcie príliš uniesť a získate predmet, ktorý vlastne nepotrebujete, nemusíte ho zaplatiť a vymeníte ho za BIDy.

V aukcii sú aj príspevky na Paypal v rôznej hodnote, takže máte možnosť v prípade takejto výhry si niečo na svoj účet pripísať.

www.za1cent.sk

Pre nových členov služby má prevádzkovateľ pripravenú uvítaciu akciovú ponuku BIDov za polovičnú cenu. A pre tých, ktorí nemajú v dražením žiadne skúsenosti, aj blog s článkami úspešných dražiteľov o tom, čo a ako. Samozrejme sú všetky postupy a pravidlá vrátane cenníka BIDov popísané na stránke prevádzkovateľa www.za1cent.sk

Tak ako, skúsite tak trochu iné aukcie?

www.za1cent.sk

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.