web analytics

Faktúry ľahko

superfaktura.sk V neustále rastúcej nezamestnanosti alebo tlaku zamestnávateľov na znižovanie nákladov na zamestnancov nejeden šikovný človek uvažuje, či by nebolo výhodnejšie pracovať sám na seba. A pre viacerých zákazníkov. Súčasťou úvah o podnikaní je aj to, ako sa bude viesť účtovníctvo a kto bude vystavovať faktúry. A ako sa ukazuje, robiť všetko „po starom“ nemusí byť už výhodné.

Ak ste zručný remeselník, nemusí byť pre vás problém vyrábať výrobky z dreva alebo železa, ak ste šikovný maliar, ľahko opravíte a vymaľujete celý byt. No z čoho majú živnostníci obavy, je vystavovanie faktúr a vedenie účtovníctva. Alebo z nákladov na externú účtovníčku. Podobne to môže vyzerať aj malej eseróčke troch kamarátov, ktorí môžu byť šikovný obchodníci, no bez skúseností z podvojného účtovníctva. A platiť si účtovníčku na plný úväzok tiež nevyjde najlacnejšie, ak rátame aj náklady na počítač, MS Windows a účtovný program.

Superfaktura.sk je relevantnou odpoveďou na všetky tieto obavy. Intuitívny systém bez nutnosti školenia, vždy aktuálny bez potreby aktualizácie na vašom počítači. Pracuje vo vašom prehliadači ako akákoľvek internetová stránka a je nezávislý na operačnom systéme, ktorý používate, či je to Windows alebo akákoľvek verzia Linuxu či Mac.

Superfaktura.sk po registrácii užívateľa do troch minút umožňuje vystavovať vyšlé faktúry, sledovať prichádzajúce platby alebo evidovať vlastné náklady (došlé faktúry) a ich úhrady. Samozrejmosťou je evidencia obchodných partnerov a odosielanie vystavených faktúr mailom. Nie iba zákazníkom, ale aj účtovníčke, ktorá len spracuje účtovníctvo. Podnikateľ tak má kompletný prehľad o faktúrach a tržbách a súčasne nižšie náklady na vedenie samotného účtovníctva.

K svojím faktúram sa dostanete z ľubovolného počítača s pripojením k internetu. Teda doma, v kancelárii, v internetovej kaviarni. A samozrejme aj z úplne nového počítača, ak sa vám ten starý náhodou pokazí. Čo by v prípade účtovného software na vašom počítači bez záloh znamenalo malú katastrofu…

Ešte váhate? Systém superfaktura.sk si môžete na tridsať dní vyskúšať úplne bezplatne a môžete doň naimportovať vystavené faktúry aj z účtovných programov, ak ste doteraz nejaký používali a uvažujete už nepredĺžiť licenciu.

Venujte čas svojmu biznisu a šetrite čas venovaný administratíve. Šetrite svoje náklady a zarábajte svojím biznisom. Zmenou zaužívaných vecí a novým pohľadom na doterajšie stereotypy môžete zlepšiť svoje podnikanie.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.