web analytics

Vchodové dvere do domu a do bytu

Môj dom – môj hrad je slogan vyjadrujúci bezpečie, ktoré nám naše obydlie ponúka. Ale tak ako vysoký plot okolo pozemku bez masívnej brány je aj dom bez poriadnych dverí v podstate bez ochrany. Správny výber výplní otvorov v múroch je dôležitý nie len vtedy, keď svoje obydlie budujete.

Časom sa mnoho vecí zlepšuje a žiaľ aj drzosť zlodejov a ich vybavenie. Dvere z poctivého dreva, ktoré stačili pred tridsiatimi rokmi na ochranu obyvateľov bytovky sú dnes v podstate ako z papiera. Kedysi obľúbené kovové dvere s hliníkovým obložením na vstupe do rodinného domu sú dnes najhoršie izolovaným miestom a uniká cez ne zbytočne veľa energie. Súčasné technológie výroby dverí na mieru dovoľujú inovovať aj váš príbytok a s modernizáciou bývania dosiahnuť aj vyššiu bezpečnosť. Nové vchodové dvere do domu budú lepšie vyzerať a vy sa za nimi budete lepšie cítiť. A ušetríte za kúrenie.

Bezpečnosť celej rodiny je dôležitá nie len v rodinnom dome, ale aj v paneláku. Hoci hlavný vchod strážia plastové vchodové dvere s bezpečnostným sklom aj zámkom, nezabráni nekalým živlom dostať sa do vchodu, ak ich niekto pustí do domu povedzme pod zámienkou podomového predaja alebo odpočtu meračov energií. Ved poznáme konce takýchto prípadov z médií. Bezpečnosť svojej rodiny musíme vziať do svojich rúk.

Solídny výber rôznych druhov dekorov aj rozmerov urobí vaše vchodové dvere do bytu na prvý pohľad nenápadné, no zvnútra kvalitné a bezpečné, aby chránili vašich blízkych aj váš majetok pred nenechavcami. Pokojne môže byť celá rodina v škole a v práci a bez obáv sa môžete vrátiť popoludní všetci domov. Váš domov ostáva vaším nedobytným hradom. A rovnako sa dajú zabezpečiť aj pivnice v bytovkách, veď koľko razy ste čítali o tom, že niekomu ukradli nie najlacnejšie bicykle práve z pivnice?

A aj poisťovne pri uzatváraní poistenia domácnosti lepšie poistia byt za kvalitnými bezpečnostnými dverami.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.