web analytics

Kvalitný nábytok do spálne

Strávime v nej až jednu tretinu života a už len z tohto dôvodu by sme mali pri jej zariaďovaní klásť dôraz na kvalitu materiálu a nie na ceny. Reč je o spálni, ktorá si priam vyžaduje kvalitný a pevný nábytok, ktorý nám poslúži niekoľko desaťročí.

Preč s dizajnovými posteľami. Vyberajte masívne!

Pri výbere novej postele si dajte záležať. Ak sa vám páčia dizajnové postele, ktoré majú navyše netypický tvar a matrac nie je tak kvalitný, ako by si váš chrbát vyžadoval, uvedomte si, že vám tieto postele dlho nevydržia. Navyše ak máte problémy s chrbátom a máte sedavé zamestnanie, váš chrbát potrebuje kvalitné matrace, ale aj kvalitné pevné postele. Kvalitné a pevné postele nájdete jedine v kategórii masívnych postelí. Sú vyrobené z poctivého nekazového dreva a môžete si vybrať z rôznych typov morenia. Ak chcete kvalitnú posteľ, určite ju hľadajte medzi posteľami z masívu. Pevná konštrukcia ani pri veľkej záťaži nepovolí a s vŕzganím sa nestretnete ani po rokoch.

Čalúnené dizajnové postele sú navyše chytače prachu a spôsobujú problémy najmä astmatikom a alergikom.

Priestranné skrine

Okrem postelí by ste sa mali sústrediť aj na výber skríň. Ak si nemôžete dovoliť experimentovať, pretože máte málo priestoru, vyberajte si štýlové rohové skrine vo farebnom prevedení, v akom máte aj posteľ.

Dávajte pozor na kvalitu. Nemusíte si vyberať len masívne skrine. Stačiť vám budú aj lacnejšie skrine z laminátovej drevotriesky. Nie všetky skrine vyrobené z tohto materiálu sú nekvalitné, práve naopak, kvalitou sa približujú k masívnym skriniam. Rozdiel však určite spoznáte, a to najmä vtedy, ak budete nábytok prenášať z jednej časti miestnosti do druhej.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.