web analytics

Žiaden hluk v byte

Nevyhovujúce nosné konštrukcie sú hlavnou príčinou šírenia hluku medzi bytovými jednotkami. Ak bývate v staršom paneláku, určite vám už dlhšiu dobu strpčuje život práve hluk od vašich spodných susedov a od susedov na vami. Ak nechcete mať žiaden hluk v byte, čo všetko môžete pre to urobiť?

Kročajová izolácia

Posúvanie stoličiek, kráčanie a hluk, ktorý vzniká pri kontakte s podlahou – trápia vás tieto problémy a chcete sa ich raz a navždy zbaviť? Ak áno, investujte do účinnej kročajovej izolácie. Kročajová izolácia je zvuková izolácia podlahy proti dupotu, kráčaniu, posúvaniu stoličiek. Problém je hlavne v tom, že majitelia bytových jednotiek neinvestujú do kvalitných podláh a podložia pod podlahou. Nedostatočná alebo nulová izolácia bude hlavnou príčinou toho, že vo vašom byte počujete hluk od susedov.

Odhlučnenie steny v paneláku

Hluk od susedov sa šíri aj odvedľa. V takomto prípade vám pomôže len dohovorenie. Žiaľ práve nízka kvalita nosných konštrukcií spôsobujú práve šírenie hluku cez steny. Ak chcete vyriešiť danú situáciu, skúste si nájsť firmu, ktorá vám vo vopred dohodnutom termíne zabezpečí odhlučnenie steny v panelovom dome. Nie je to finančne náročná investícia, takže sa nemusíte báť, že by to ohrozilo váš finančný rozpočet. Uvidíte, že ak zainvestujete do kročajovej izolácie a odhlučnenia stien v panelovom dome, váš život sa výrazne zmení. Už viac sa nebudete musieť trápiť kvôli hluku prichádzajúceho od vašich susedov. Už viac sa nebudete budiť na dupot, hlasnú TV a hlasnú hudbu.

Ak chcete mať krásne zariadený domov bez nadmerného hluku prichádzajúceho od susedov, zavolajte si firmu, ktorá vám izoluje komplet celý byt. Vy sa tak budete cítiť lepšie a žiaden hluk prichádzajúci od susedov už nikdy viac nepostrehnete. Spravte z vášho bývania lepšie miesto pre život. Firma Potichu vás s tým pomôže!

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.