web analytics

Výrobky značky Hansgrohe patria k najlepším na svete. Čím sú výnimočné?

V roku 1901 Hans Grohe, narodený v mestečku neďaleko Berlína, založil firmu na lisovanie kovov. Odvtedy sa spoločnosť rozrástla do obrovských rozmerov a dnes patrí medzi popredných výrobcov armatúr, sprchových hlavíc, kúpeľňových doplnkov a batérií.

Spoločnosť Hansgrohe stavila na kvalitu, funkčnosť a dizajn

Špecialista na armatúry a sprchy, spoločnosť Hansgrohe, začala svoj príbeh ako malá rodinná firma. Zakladateľ Hans Grohe založil firmu v mestečku Schiltach v Čiernom lese, kde doteraz sídli kreatívne centrum a hlavné sídlo spoločnosti. Dnes má značka Hansgrohe celosvetovú reputáciu: výrobky sa používajú a oceňujú na celom svete. Názov spoločnosti vám môže byť známy aj vďaka tomu, že Hansgrohe je jeden z hlavných sponzorov svetového cyklistického tímu Bora-Hansgrohe.

Hans Grohe začal používať nový postup lisovania mosadze v roku 1929 a svoje výrobky začal pochrómovať v roku 1930. V roku 1968 sa k otcovej spoločnosti pridal Klaus Grohe, najmladší syn Hansa Grohe, ktorý neskôr prevzal vedenie firmy. Dnes spoločnosť zamestnáva asi päťtisíc ľudí, z toho 60 % v Nemecku. Hansgrohe vyrába v továrňach v USA, Nemecku, Francúzsku a Číne a svoje výrobky vyváža do viac ako 140 krajín. Na českom a slovenskom trhu pôsobí spoločnosť Hansgrohe viac ako 20 rokov.

Značka Hansgrohe je prémiovou značkou sprchových, kúpeľňových a kuchynských batérií vrátane unikátneho sprchového programu. Jej produkty prinášajú nadčasové riešenia, ktoré v sebe spájajú vynikajúci dizajn, dlhodobú kvalitu a inteligentné funkcie pre maximálny komfort. Pri výrobkoch značky Hansgrohe sa môžete spoľahnúť na osvedčenú kvalitu, vynikajúci dizajn, trvalo udržateľnú výrobu a silné služby.

Kúpeľňové a kuchynské produkty sú spojením dizajnu a funkcie

Keď si zariaďujete svoj nový domov alebo rekonštruujete, dizajn vašej kúpeľne zohráva kľúčovú úlohu. Kúpeľňa neslúži len na umývanie – vďaka moderným výrobkom Hansgrohe sa z nej stáva obývacia izba s príjemným detailom. Sanitárna keramika, sprchy, armatúry, batérie a termostaty vám zabezpečia ergonomické pohodlie a estetický pôžitok. S výrobkami značky Hansgrohe bude vaša kúpeľňa pohodlnejšia. Ponorte sa do kúpeľňového sveta a objavte nadčasové štýly, inovatívny dizajn a užitočné funkcie.

Spoločnosť Hansgrohe sa zameriava aj na sofistikované a kvalitné výrobky, ktoré premenia vašu kuchyňu na efektívnejšiu a príjemnejšiu. Skombinujte kuchynskú batériu s vysoko kvalitným drezom a vychutnajte si jednoduché používanie kuchyne. Drezy s odkladacou plochou, kombinované či dvojité drezy, odtoky a armatúry značky Hansrgohe vám prinesú dlhodobú spokojnosť a vysokú kvalitu.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.