web analytics

Odkladanie maličkostí v domácnosti

Chcete mať doma, či vo firme poriadok, ale neviete, ako ho máte docieliť? Odporúčame vám skúsiť „plastový program”, ktorý nájdete na stránkach Regalsistem.sk. K dispozícií máte viacero variantov, ktoré ponúkajú možnosti uskladnenia od naozaj maličkosti, až po väčšie predmety v objemnejších množstvách. Všetky spomínané produkty pozostávajú z kvalitných plastových materiálov, ktoré sú odolné voči chemickým, tepelným, ale aj mechanickým poškodeniam. Veľkým plusom je aj ich ergonomický a nadčasový dizajn, ktorý poteší oko každého zákazníka.

Na uskladnenie maličkostí odporúčame systém Výklopných zásuviek FOX. Na uváženie máte viacero možností zásuviek, ktoré sa líšia výškou, šírkou, hĺbkou, ale aj počtom zásuviek. Každá jedna zásuvka FOX má presne 600 milimetrovú šírku a presne stanovený počet priehradiek v závislosti od veľkosti predmetov, ktoré chcete do nich uskladniť. Ak hľadáte uskladnenie napríklad skrutiek, vhodným výberom bude variant FOX 101, ktorý vidíte na prvom obrázku. Jeho výška je 76 mm a celková hĺbka 68 mm, ktorá je postačujúca na uskladnenie skrutiek.

Na uskladnenie väčších predmetov do celkovej výšky 240 mm, je vhodná výklopná zásuvka FOX 105, ktorá prináša možnosť uskladniť väčšie predmety do troch oddelených vyklápacích zásuviek, bez zabratia veľkého miesta. Jej celková hĺbka je dostačujúcich 210 mm a šírka, ako u ostatných zásuviek presne 600 mm.

zasuvka

Ak si neželáte niečo fixne pripevnené na stenu, ale chcete mať všetko potrebné vždy po ruke pri práci, skúste si pozrieť systém pojazdného vozíka BULL, ktorý predstavuje dokonalú súhru medzi uskladnením, ale aj dostupnosťou. Vozík disponuje gumovými 4 kolieskami (2 pevné a 2 s brzdou), vďaka ktorým bude transport všetkého dôležitého úplnou hračkou. Súčasťou balenia sú pochopiteľne aj pevné a kvalitné plastové priehradky v troch odlišných veľkostiach, rozlíšených aj farbami. Celková nosnosť vozíka je 100 kilogramov.

1 komentár

  • Juraj 24. novembra 2015 Odpovedať

    S firmou regalsistem mam osobne velmi pozitivne skusenosti. Odborne aj cenovo som bol prijemne prekvapeny. Riadil som dodavku regaloveho vybavenia nasho distribucneho centra.

    Opera 28.0.1750.48 Opera 28.0.1750.48 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
    Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/41.0.2272.89 Safari/537.36 OPR/28.0.1750.48

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.