web analytics

Žalúzie chránia pred letom

Každý dom alebo byt by mal mať vnútorné či vonkajšie žalúzie. Pri výbere tieniacej techniky je potrebné brať do úvahy viacero kritérií ako materiál, farba či typ žalúzií. U nás na www.zatienime.sk nájdete rôzne markízy, rolety, vnútorné či vonkajšie žalúzie. Medzi výhody vnútorných žalúzií patrí jednoduchá inštalácia, pričom nie sú potrebné špeciálne zásahy do okenného rámu.

Na základe dizajnu a rozloženia nábytku vo vašom byte si môžete vybrať žalúzie v potrebnej farbe, tvare či veľkosti. Na našej stránke sa nachádzajú horizontálne, vertikálne aj drevené žalúzie v rôznych farbách. Ak máte záujem o vonkajšie žalúzie, tak tie zamedzujú prehrievaniu interiéru a pomocou nich si dokážete jednoducho prispôsobiť prienik svetla do miestnosti. V našej ponuke nájdete vonkajšie žalúzie viacero druhov, ktoré sú ovládateľne elektronicky alebo manuálne. Medzi naše služby patrí aj poradenstvo, montáž a servis. Pri výbere tieniacej techniky preto nezabudnite navštíviť našu stránku a vybrať si zo širokej ponuky našich výrobkov.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.