web analytics

Ako kombinácie oblečenia voliť

Mnohé ženy majú niekedy problém nájsť vhodné kombinácie oblečenia na akúkoľvek príležitosť. Okrem toho majú niekedy problém ísť neupravené do obchodu, ktorý sa nachádza neďaleko domu. Do obchodu stačí skočiť len v obľúbenej teplákovej súprave, no niektoré ženy si radšej oblečú nové džínsy a pekné elegantné tričko. Prehnané, nemyslíte?

Skúste sa inšpirovať nasledujúcimi radami a uvidíte, že nebudete mať problém obliecť sa na akúkoľvek príležitosť.

Von s kamarátkami / na rande

Keď idete von s kamarátkami alebo na rande, voľte si radšej vzdušnejšie dámske tričká, nepriliehavé nohavice alebo viacfarebné sukne. Ako sa ale zladiť? Skúste to takto: voľné vzorované tričko, jednofarebné nohavice, poprípade jednofarebná sukňa. Ak obľubujete lodičky, obujte si ich. Nebojte sa experimentov. Už dávno nie sú v móde len čierne lodičky. Čoraz väčšej popularite sa tešia koralové, oranžové a žlté lodičky.

tr13

Samozrejme všetko len s mierou. Nepreháňajte s farbami a nevoľte celý outfit v krikľavých farbách. Pôsobilo by to až priveľmi rušivo.

Pracovné stretnutie

Na pracovné stretnutie si musíte obliekať oblečenie s nádychom elegancie. Čiže žiadne vyťahané sukne, tielká a tričká! Najlepšie bude, keď si vezmete bielu nevzorovanú blúzku a sukňu. Ak máte elegantné šaty, môžete si obliecť aj tie. Ak počasie nepraje, vytiahnite si zo skrine aj jednofarebné sako. Saká sa hodia k blúzke a sukni, ale aj k šatám.

Oblečenie na doma

V podstate je jedno, čo si zvolíte na doma. Dôležité je, aby ste mysleli na svoje zdravie. Vyhýbajte sa akýmkoľvek krátkym tričkám do pol pása. Môžete prechladnúť odspodu a na kríže. Ak je vám chladnejšie na tieto časti tela, radšej si opásajte okolo pása mikinu.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.