web analytics

Vianočné darčeky bez stresu

Prvé mrazy a prvý sneh naznačujú, že sa blížia najkrajšie sviatky roka. Všetci sa tešíme na zasnežené Vianoce. Len poniektorí majú strach z toho, či stihnú vybrať darčeky pre všetkých a či sa im podarí s darčekom trafiť do vkusu obdarovaného. A či pri ich uponáhľanom živote obchody nevypredajú. Poradíme, ako to vyriešiť.

Tento rok nenechávajte nič na poslednú chvíľu, nehľadajte darčeky v preplnených obchodoch. Vianoce s Tipli vám prinesú viac radosti a budú stáť menej peňazí. Ako je to možné? Pred nákupom Vianočných darčekov na internete stačí zaregistrovať sa na Tipli.sk a okrem dobrých tipov na darčeky pre každého a širokej ponuky darčekov vám ešte vrátia časť peňazí, ktoré za darčeky zaplatíte. Záleží len na vás, či takto ušetríte alebo za ušetrené peniaze kúpite ďalšie darčeky 😉

darček

Okrem otázky „koľko na darčeky tento rok minúť peňazí“ mnohí z vás riešia aj to, čo vlastne ako darček kúpiť. Najmä nepraktickí muži privítajú tipy na vianočné darčeky pre ženy. Tak nejak tušíme, že ženy majú rady kozmetiku či bižutériu. Ale ktorú vybrať? Čo sa vlastne pre ženy vyrába? A to naozaj môže mať toľko veľkostí, farieb a variánt? Nie každý môže prekutať kúpeľňu a pozrieť sa, čo sa vlastne skrýva vo všetkých tých poličkách a skrinkách. A na druhej strane kúpiť žene ako darček to, čo už doma má tiež nie je najlepší a najoriginálnejší nápad. Takže dobré tipy na darčeky pre ženy sa vždy hodia.

Tipy na vianočné darčeky

Ale pred úplne rovnakým problémom môžu stáť aj ženy. Čo kúpiť mužovi ako darček, ak to nemajú byť teplé ponožky alebo zimná čiapka? Využijú tipy na vianočné darčeky pre mužov a majú po problémoch.

Tipli funguje po zaregistrovaní tak, že po zaplatení nákupu cez net užívateľovi vracia späť dohodnuté percento z nákupov. Registrované obchody si takto udržia viacej zákazníkov a nakupujúci minú menej peňazí. Navyše sa vždy včas dozvedia o akciách a zľavových kupónoch. Tento vernostný klub sa oplatí.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.