web analytics

Automatické závlahy

Automatické závlahy Ak máte svoj dom, túžite aby sa vám v ňom dobre bývalo a aby jeho okolie bolo pekné a pomáhalo vám pri relaxe. Nie každý chce mať na každom voľnom kúsku paradajky a mrkvu. Ale aj trávnik nie je „zadarmo“ a vyžaduje istú starostlivosť, aby dobre vyzeral a dlho vydržal.

Najčastejším spôsobom starostlivosti o trávnik je zavlažovanie. V sobotu ráno vytiahnete z kôlne hadicu, pustíte vodu a „osprchujete“ celý trávnik, aby ste ho zavlažili a zaistili mu výživu. Avšak závlaha záhrady nemusí byť ani drinou ani nechcenou povinnosťou, ktorej sa snaží každý zbaviť čo najrýchlejšie a tým možno aj „oklame“ trávnik, ktorý by mohol byť pýchou jeho bývania.

Automatické závlahy
Automatické závlahy
Riešením nielen pohodlnosti alebo nedostatku času je automatická závlaha vášho trávnika. Nemusíte sa o nič starať a ešte aj ušetríte. Nie len, že to funguje „samo“, ale ušetríte okrem svojho času aj peniaze za vodu. Poznáte tu humornú scénu z filmov, že niekto vstúpi na trávnik a vtedy sa spustí závlaha trávnika? Tak toto sa môže stať aj u vás na záhrade.

Inštalácia nie je nijako náročná. Urobí ju totiž za vás odborná firma. Bezplatne vykoná obhliadku na vašom pozemku a nainštaluje kompletné vybavenie. Vaša nová závlaha Hunter má za sebou 15 rokov skúseností a firma poskytuje ako samozrejmosť jej servis a zazimovanie.

Dobre urobené zavlažovanie urobí váš trávnik kvalitným a vás spokojným majiteľom a užívateľom celej záhrady. Za rozumný peniaz získate priestor na oddych ale aj hry s potomkami a záhrada môže byť ozdobou vášho domu.

Označené ako

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.