web analytics

Týmito darčekmi počas jesene zaručene potešíte

Obdarovať našu milovanú osobu darčekom, ktorý ju skutočne od srdca poteší, znásobuje našu radosť ešte väčšmi. Častokrát sa však pasujeme s veľkou a náročnou dilemou – čo podarovať, aby potešilo, ale zároveň i malo svoj praktický úžitok? V prípade kozmetických darčekov je táto dilema o kúsok väčšia, nakoľko produktov z rad kozmetiky je nespočetne veľa. Ako však vybrať ten pravý, ktorý nájde svoje využitie a nebude len ozdobou v kúpeľňovej polici?

Poteší srdce a hydratuje pleť zároveň

Počas jesene je voľba na ideálny darček azda jasná! Ničím nepotešíte z hľadiska využitia kozmetického darčeku viac ako s hydratačným krémom. V žiadnom prípade nemožno poprieť fakt, že hydratačným krémov nikdy nebude dosť a tých kvalitných už vôbec nie. Jeseň – čas problémov so suchou pleťou i pokožkou či nepríjemnými dôsledkami ich dehydratácie je obdobie roka, ktoré si zaručene pýta používať kvalitné hydratačné produkty. Potešte svoju blízku osobu praktickým darčekom v podobe hydratačného produktu: či už krému na hydratáciu rúk, hydratačnou maskou na tvár či kvalitným krémom pre hydratáciu tváre.

Podarujte chvíľku relaxu

V období každodenných povinností v kombinácií so sychravým počasím a jesennou únavou si priam pýta chvíľku relaxu. Práve počas jesene máte skvelú príležitosť podarovať darček, ktorý zaručene poteší, a zároveň sa zíde priam ako soľ. Vytvorte pre osobu, ktorú chcete potešiť darčekom balíček relaxu. Pridajte doň penu do kúpeľa, vonné sviečky, esenciálny olej, a samozrejme i kvalitnú masku na tvár. Takýto darček zaručene nájde svoje využitie a poteší!

Kabelkový darček nikdy nič nepokazí

Jeseň si jednoznačne vyžaduje, aby sme pri sebe neustále mali po ruke produkty na prvú pomoc, či už pre pokožku rúk, tváre alebo pier. Najväčšmi sa potrápia s jesenným počasím všetci, ktorí majú ťažkosti so suchou či citlivou pleťou. Nič nepadne viac vhod, ako nosiť vždy v kabelke hydratačný krém na ruky spolu s balzamom na pery. Týmto šikovným darčekom nemožno šliapnuť s výberom vedľa.

Pevne dúfame, že ste v našom článku načerpali potrebnú inšpiráciu. Teraz už postačí iba vyraziť do obchodu s kozmetikou či nakúpiť v e-shope. Ponuka kozmetiky dermalogica zaručene obsahuje všetky z našich článkových tipov.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.