web analytics

Kvalitná podlaha do vášho bytu

Patríte k ľuďom, ktorí nie sú spokojní so zariadením svojho bytu a neustále niečo vylepšujete? Ste šikovný domáci majster a rád si všetko doma robíte vlastnými rukami? Potom isto viete, ako veľmi záleží na tom, aby ste pri práci používali kvalitné náradie a predovšetkým kvalitný materiál. Aj pri výmene podláh v jednotlivých miestnostiach.

Pretože každá izba je využívaná inak intenzívne a je zariadená v inom štýle, chcete aj podlahovú krytinu prispôsobiť a vybrať do nej najvhodnejší materiál. Na trhu je široká paleta podláh od tých najkvalitnejších z prírodných materiálov až po jednoduché náhrady s nižšou životnosťou. Inak sa asi budete rozhodovať pri rekonštrukcii svojej spálne, tam sa výborne hodia ľahko udržiavateľné laminátové podlahy s dekorom prírodného dreva a inak sa budete pozerať na krytinu dlážky v izbe vášho dospievajúceho študenta. Váš potomok ešte stále nevie, čo bude robiť v budúcnosti, no vám je jasné, že sa v rodičovskom byte neho nezdrž. V takom prípade je na podlahu vinylová podlaha ideálna, ľahko ju položíte v pestrofarebnom dekore podľa jeho aktuálnej nápadu a požiadavky. Keď ale vaše dieťa vyletí z rodného hniezda, ľahko vinyl z podlahy strhnete a nahradíte krytinu podľa svojho gusta, a zo študentskej izby spravíte svoju dlho túžobne očakávanú pracovňu.

drevena-podlaha-karelia-orech-select

Vysoké nároky na kvalitu svojho bývania môže prezentovať zariadenie obývacej izby. Začať treba vždy od podlahy, v tomto prípade od poctivej drevenej podlahy. Tá dá vášmu bytu šmrnc, odmení sa vám vysokou životnosťou a vyššou hodnotou bytu, ak sa rozhodnete neskôr presťahovať a byt predať.

Keď hľadáte podlahy vysokej kvality, hľadajte v predajniach FLOOR EXPERTS SLOVAKIA S.R.O. Okrem drevených a laminátových podláh si vyberiete aj medzi korkom alebo linoleom. Masívne parkety dostanete nie len povrchovo upravené, ale aj bez úpravy, sami si ich dotvoríte vo farebnej nálade zamýšľaného zariadenia miestnosti. Keď spojíte svoj fortiel a šikovnosť s kvalitnými podlahami osvedčeného dodávateľa, na svoje dielo a svoj byt budete právom hrdý.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.