web analytics

Robotickí pomocníci do domácnosti

Ako dlho sa odhodlávate k upratovaniu? Alebo k umývaniu okien? Len samotná výbava zaberie veľa času – vedro, čistiaci prostriedok, handry, noviny. Zabudnite na nepríjemnú povinnosť a zaobstarajte si do domácnosti pomocníka, ktorý vám ušetrí čas. Robotický čistič okien si nachádza cestu do čoraz väčšieho počtu domácností.

S robotickým čističom okien si oddýchnete

Umývanie okien je nudná a hlavne namáhavá záležitosť. Vďaka robotickému čističu okien sa jej ale môžete vyhnúť. Pri výbere vhodného čističa sa zamerajte na jeho parametre, akými sú predovšetkým, výdrž batérie, doba nabíjania, spôsob, akým čistí okná či šírka plochy určenej na stieranie.

S robotickým čističom Hobot môžete zabudnúť na starosti s čistením okien. Hobot okrem okien dokonale vyčistí sklenené dvere, výklady, zrkadlá, sklenené stoly a sprchové kúty. Navyše, môžete ho poľahky ovládať aj prostredníctvom svojho smartfónu.

Čistic je vybavený navigačným systémom – ten automaticky rozpozná veľkosť povrchu, ktorý treba vyčistiť. Je aj inteligentný – pamätá si, kde už okno vyčistil.

Ako robotický čistič funguje?

Robotický čistič sa drží na skle pomocou prisávania podtlakom. Vyčistí vám rámové okná aj tie bez rámu. Pracuje aj horizontálne, aj vertikálne. Vnútorný motor vytvára podtlak, čo spôsobí, že sa robot k sklu prichytí. Primárne hobot funguje na elektrinu, avšakje v ňom aj záložná batéria, aby v prípade výpadku prúdu z okna nespadol. Poistený je aj lanom, takže sa o jeho bezpečnosť nemusíte obávať.

Vyskúšajte aj robotické čističe grilov

Patríte medzi milovníkov grilovania? Radi usporadúvate záhradné párty pre rodinu či priateľov, kde si môžete dosýta vychutnať rolu hostiteľa? Grilované mäso a zábavné posedenia patria medzi tú príjemnú časť. Potom však nasleduje špinavá práca – čistenie grilu. Skvelou správou je, že už sa viac nemusíte trápiť ručným čistením. Môžete si zaobstarať robotický čistič na gril, ktorý vám ponúkne hneď tri dĺžky automatického čistenia. Robot je veľmi ľahko ovládateľný, kefy sú umývateľné a jednoducho vymeniteľné.

Ušetrite si námahu a čas s pomocníkmi do domácnosti. Leto už klope na dvere a s ním prichádza aj mnoho ďalších prác, ktoré budete musieť okolo domu nutne vykonávať. Uberte si teda aspoň nejaké povinnosti.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.