web analytics

Kedy podstúpiť zákroky plastickej chirurgie

Pre väčšinu ľudí sa pojem „plastická chirurgia“ spája so zväčšením prsníkov u žien. Ale nie je to len úprava predností, čo spadá do tejto lekárskej disciplíny. Okrem estetických úprav sa plastickí chirurgovia starajú aj o opravy poškodených častí tela po úrazoch a nehodách. Kedy je účelné navštíviť kliniku plastickej chirurgie?

Úprava poprsia je často výsledkom túžby po lepšom sebavedomí ženy, nezriedka vyvolaná želaním jej partnera. Jej cieľom býva zväčšenie objemu alebo aj spevnenie, pretože čas zanecháva svoje stopy na každom z nás. A každý túžime dobre vyzerať a aj sa dobre cítiť. Nemusíme byť práve herečka alebo modelka.

Málokto si uvedomuje, že plastická chirurgia v oblasti hrudníka býva aj riešením zdravotného problému. Ak príroda ženu obdarila naozaj bujnými prednosťami, tak súbežným efektom tohto „daru“ býva neúmerné zaťažovanie chrbtice a následné bolesti, ktoré ženu postihujú už od mladého veku. Úľavu od tejto záťaže a tým aj od deformácie stavcov a platničiek s následným poškodením nervov v tejto oblasti poskytne zmenšenie prsníkov.

Že na veľkosti záleží hovoria aj ľudia s nosom mimo ich predstavy. Každý v sebe nosíme svoj ideál krásy a radi by sme sa k nemu priblížili. Vrátane tvaru a veľkosti nosa. A jeho korekcie tiež spadajú do kompetencie plastického chirurga. Ten upraví dielo prírody, ale aj následok nehody či úrazu, pri ktorom je nos pri páde ľahko zraniteľný a zlé zhojenie môže spôsobovať aj problémy s dýchaním. A podobne môžeme pristupovať aj k ušiam. Jednoducho ak sa nám ich tvar či veľkosť nepáči, sú tu možnosti, ako niektoré parametre korigovať.

tvar

Rozhodovanie, či podstúpiť estetický zákrok na svojom tele, nemusí byť ľahké. Ak sa chcete dozvedieť, aké možnosti moderná medicína ponúka aj to, aké skúsenosti majú ľudia, ktorí sa už pre plastickú chirurgiu rozhodli, navštívte stránku www.estheticon.sk/ a dozviete sa všetky dôležité informácie. Od ľudí, ako ste vy. Prečítajte si tiež, aké rôzne druhy zákrokov môžete absolvovať. Nie len vyslovene estetické, ale aj zdravotné.

Vedeli ste, že do oblasti plastickej chirurgie patrí aj liečba hemoroidov či kŕčových žíl? Na ne trpia najmä ženy a opaľovanie sa alebo tmavé pančuchy neriešia samotné ochorenie. Oveľa horšie skryť sa dajú ovisnuté viečka alebo voľná pokožka v okolí očí. Tento drobný zákrok ženám dodá sebavedomie a priznajme si, aj ich partnerom.

Keď uvažujete o zákrokoch plastickej chirurgie, viac informácii sa dozviete na tejto stránke. Súčasná moderná medicína je na vašej strane a vyrieši váš drobný kozmetický aj zdravotný problém. Ak nie ste spokojný so svojím výzorom, ako vám ho príroda nadelila alebo ako skončilo liečenie úrazu, vždy máte možnosť to zmeniť. Vždy ide o to, ako sa cítite a my ľudia sa chceme cítiť len dobre.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.