web analytics

Najlepšie PZP pre vaše auto

crash Onedlho tu bude 17. november, ktorý je nie len sviatkom študentov a pripomienkou „nežnej revolúcie“, ale aj termínom na vypovedanie povinne zmluvného poistenia vášho auta. Prečo? Poisťovne by vám totiž najradšej vyrubili čo najvyššie poistné a jedinou obranou je takzvaná poistná turistika. Teda vypovedať v zákonnej lehote povinne zmluvné poistenie a jeho nové uzatvorenie tam, kde vám ho ponúknu lacnejšie, Prinášame najrýchlejšie riešenie.


Bývalá takzvaná zákonná poistka kryje škody, ktoré vy spôsobíte niekomu inému. Rozbijete stĺp verejného osvetlenia, dopravné značenie alebo dodávku. Výška škody, na ktorú ste poistený, je daná zákonom, teda vo všetkých poisťovniach rovnaká, ale vy z nej nič nedostanete, nie je to totiž havarijné poistenie vášho vozidla, a výška plnenia vôbec nezávisí od sumy, ktorú ste za poistku zaplatili. Je preto logické, že hľadáme najnižšiu cenu poistenia.

A keďže poisťovne kalkulujú, že nestihneme včas vypovedať starú poistku alebo sme leniví si zisťovať ceny inde, nezriedka sa potom stretnú dvaja motoristi s rovnakými autami, len jeden zaplatil PZP 130 eur a druhý 250 eur.

Aby sa vám niečo také nestalo, ponúkame porovnanie a vyhľadanie najlacnejšieho povinne zmluvného poistenia pre vaše auto:

 

Ušetrené peniaze môžete použiť na doplnky pre vaše auto alebo na darčeky na Vianoce pre vašu rodinu.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.