web analytics

Orange otravuje zákazníkov konkurencie

Už niekoľko týždňov mobilný operátor Orange spamuje zákazníkov konkurencie a volá im vo dne či v noci, doma aj v zahraničí a snaží sa im predať svoju „úžasnú ponuku“, na ktorú zrejme každý kašle. Minimálne po takomto telefonáte robota.


Kedykoľvek aj vám môže zavolať Orange a spustiť po prijatí hovoru robota, ktorý sa vám snaží predstaviť ich jedinečné ponuku za jedinečné ceny. Ak v návale zlosti, že namiesto očakávaného dôležitého hovoru sa v sluchátkach ozýva stupídna reklama na predražené služby Orange, hovor ukončíte, môžete očakávať takýto hovor znova.

A to aj vtedy, ak ste v zahraničí, v štáte s niekoľkohodinovým časovým posunom. Drzý Orange vás jednoducho zobudí. Musí na tom byť tento operátor veľmi zle, keď sa uchýlil k takejto praktike, volať zákazníkom konkurencie, ktorí väčšinou k tej konkurencii odišli práve od Orange, a snažiť sa im predať svoje služby, o ktoré stále viac a viac klesá záujem medzi zákazníkmi. A po takejto otravnej kampani ešte viacej ľudí nechce mať s týmto úbohým Orange nič spoločného. Práve pre jeho praktiky.

Orange využíva na spamovanie a otravovanie svojich vraj budúcich zákazníkov niekoľko čísiel. Aktuálne sú známe tieto mobilné čísla:

0908316007
0908366422
0915297261
0918759337
0918842090

Ak vás smartphon disponuje funkciou blokovania príchodzích hovorov, zapíšte si tam tieto čísla. Zamedzíte tomu, aby napríklad na diaľnici ste zastavili kvôli volanius päť na tieto čísla, ak ste slušný človek a neohrozujete seba ani iných telefonovaním za jazdy. Zamedzíte tomu, aby vás zobudili, keď oddychujete po nočnej šichte. A zamedzíte tomu, aby vás otravoval tento otravný hmyz, ktorý sa bude onedlho predvádzať na plese zbohatlíkov v Opere.

.

1 komentár

  • dobra dusa 27. novembra 2013 Odpovedať

    Je to v rozpore so zakonom o elektronickych komunikaciach, paragraf 62, odsek 2. Napiste do Orange a ked s tym neprestanu tak na Telekomunikacny urad.

    Firefox 25.0 Firefox 25.0 Windows XP Windows XP
    Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:25.0) Gecko/20100101 Firefox/25.0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.