web analytics

Stoličky

Stoličky Taká samozrejmá vec, ktorej existenciu si už ani neuvedomujeme, hoci stoličky každodenne využívame. Sprevádzajú nás životom od detstva po starobu, od rána do večera. V našich domoch a bytoch,chatách, pracoviskách. Nájdeme ich u lekárov aj v reštauráciách. Nezaobídeme sa bez nich na oslavách ani pri práci.

Jedálenské stoličky používame asi najčastejšie. Pri raňajkách doma, na obede a doma zas pri večeri. A hoci v závodnej jedálni si stoličky nevyberieme, doma o ich dizajne a pohodlí rozhodujeme len my. Pozrite sa na tie svoje stoličky. Fakt si myslíte, že nepotrebujú výmenu?

Pre pohodlné sedenie sú výhodné stoličky s čalúnením. Nepreberné množstvo tvarov, klasické alebo moderné drevené stoličky s čalúneným sedákom alebo stoličky aj s čalúneným operadlom. Vhodné nie len do reštaurácií, ale aj do vašej obývačky, pre príjemné posedenie s priateľmi či rodinou pri slávnostnom obede.

Kvalitné stoličky ocenia najmä ľudia s boľavým chrbátom, či už je to stav po úraze alebo spôsobený dlhoročnou ťažkou prácou. Optimálny tvar operadla s akurátnou výškou sedáka nad podlahou dajú telu oporu a umožnia si oddýchnuť. A Estetický tvar samotnej stoličky len podčiarkne váš výber.

Pre ľahkú údržbu najmä frekventovaných miest si môžete vybrať stoličky z plastu alebo celokovové. Záleží len na vašom vkuse a vašich preferenciách. Pritom sa nemusíte báť, že by vás nákup stoličiek napríklad pre detskú klubovňu či záhradnú terasu zruinoval.

Podľa požadovaného účelu využitia je tiež výber široký. Lacné stoličky potešia nie len vaše oko, ale aj vašu peňaženku a pritom dokonale splnia svoj účel, na ktorý ich kupujete. Sú vhodné na spoločenské stretnutia, mládežnícke podujatia, víkendový teambuilding či ochotnícke divadlo.

Niektoré typy lacných stoličiek sú stohovateľné, čo môžete rýchlo oceniť v prípade občasného usporiadavania spoločenských akcií. Medzičasom ich pohodlne uskladníte, ani nebudú zaberať drahocenné miesto, a v prípade potreby ich rýchlo rozložíte, pretože sú ľahké.

Stoličky sú naším spoločníkom celý život. Myslite na to, keď ich budete používať. A myslite na seba, keď budete stoličky vyberať. Aby vám dobre a dlho slúžili, či už doma alebo v kancelárii. Na chate alebo v dielni. Všade, kde si chcete sadnúť, aby ste si oddýchli alebo sa zabavili.

1 komentár

  • martina 11. decembra 2014 Odpovedať

    Ja mám doma plastové stoličky a som spokojná, ľahko sa prenášajú keď ich niekde potrebujem, dobre sa na tom sedí. Najprv som bola proti tomu kupovať plast, ale nakoniec som sa rozhodla správne.

    Google Chrome 39.0.2171.71 Google Chrome 39.0.2171.71 GNU/Linux x64 GNU/Linux x64
    Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/39.0.2171.71 Safari/537.36

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.