web analytics

Vianočné svetielka

Po nádhernom lete nám prichádza jeseň a je len na nás, či sa na ňu pozeráme ako na pochmúrnu alebo vidíme skôr jej romantický ráz. V každom prípade súmrak prichádza skôr, často nás zastihne cestou z práce a kombinácia pouličného osvetlenia so sadajúcou hmlou môže vyvolať spomienky na mladosť. Rozprávkovú krásu nášho domu môžeme podporiť náladovým osvetlením z LED žiaroviek.

Hoci sa radi tvárime, že Vianočnú výzdobu robíme najmä pre deti, či už naše deti alebo naše vnúčence, pravdou je, že si chceme Vianočný čas skrášliť aj pre seba. Niektorí možno preto, že si sami v detstve takú radosť neužili, druhí možno práve preto, že chcú podobnú radosť sprostredkovať aj potomkom a pripomenúť sebe. A tak balkóny, okná aj okraje striech zdobia svetelné reťaze všetkých farieb.

Veľkou výhodou moderných LED svetiel je najmä nízka spotreba. Napriek svojej malej veľkosti vydávajú dostatok svetla pri nízkom príkone, oproti starým žiarovkovým svetelným reťaziam potrebujú len asi desatinu elektriny. A úžasná je ich životnosť. Komu by sa chcelo uprostred mrazivých Vianoc loziť po rebríku a meniť prasknutú žiarovku? Vianočné svetielka dnes fungujú našťastie inak a po ich upevnení na konštrukciu domu sa už o nič iné starať nemusíme.

laserový projektor

Nízky elektrický príkon súčasne znamená, že na jeden napájač sa dá pripojiť viacej svetelných reťazí. Vianočné svetielka na spájanie pod strechou, na štíte, balkónoch aj schodišti tak skombinujeme do ucelenej svetelnej reťaze okolo celého domu a napájame ju z jediného miesta. A keď cestou z práce získate dojem, že sused má Vianočné osvetlenie farebnejšie ako vy, dokúpite pár svetiel a na druhý deň už bude váš dom v ulici opäť najkrajší a najfarebnejší.

Keď chcete vidieť rozžiarené očká svojich detí, rozžiarte na Vianoce celý váš dom. S modernými Vianočnými svetielkami je to hračka pre každého.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.