web analytics

Originálne doplnky do obývačky

Obývačka, ako jediná spoločenská miestnosť, si zaslúži kvalitnejšie doplnky, ktoré z tohto priestora vytvoria pohodlnú a zároveň veľmi útulnú miestnosť. Ak hľadáte na internetových portáloch originálne doplnky do obývačky, už viac nemusíte hľadať. Predstavíme vám originálne doplnky do obývačky, ktoré oceníte nezávisle od toho, aký štýl preferujete.

Závesy s kvetinovými motívmi

Ak preferujete jednoduchosť – minimalistický štýl, vyberte si nové originálne závesy s kvetinovými vzormi. Práve závesy s kvetinovými vzormi priestor krásne oživia aj v tých najpochmúrnejších dňoch. Jednoduché a čisté línie „rozbite“ práve takýmto originálnym a zároveň účelným doplnkom. Závesy vám zároveň aj opticky predĺžia miestnosť.

Nové deky

Ak deky používate aj ako ochranu sedacej súpravy, kúpte si nové deky, ktoré využijete práve cez zimu, keď vám pri televízore bude zima, ale nezabúdajte si kúpiť aj dekoračné deky – odporúčame z merino vlny alebo z ľanu. Skvele vám poslúžia, ak k vám príde nečakaná návšteva a nemáte náhradné periny.

Kúpte si deky v neutrálnych prírodných farbách. Skvele sa vám budú hodiť k akejkoľvek farbe (v prípade, ak plánujete meniť farbu stien, meniť doplnky).

Drevené (prírodné) dekorácie

Prírodné prvky dnes používajú všetci interiéroví dizajnéri. Neotočte sa im chrbtom a doneste si do obývačky prírodné dekorácie – ideálne drevené dekorácie. Ak ste šikovní, vyrobte si ich sami. Drevené dekorácie si však môžete kúpiť na lokálnych trhoch alebo dať si vyrobiť u šikovných majstrov za prijateľné ceny.

Kúpte si ľanové dečky, merino deky a drevené písmenká (HOME, RELAX). Drevené písmená dajte na police nad obývacou stenou. Ľanové dečky si zase dávajte na konferenčný stolík v obývačke, poprípade na komodu.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.