web analytics

Vymeňte telefón s Androidom za iPhone

Rozhodli ste sa vymeniť starší model za novší s lepšími parametrami, funkciami a aplikáciami? Zabudnite na siahodlhé vysedávanie za počítačom a hľadanie potrebných informácií, ktoré vám uľahčia výber. Stavte na istotu, ktorú vám ponúka ponúkajú produkty iPhone.

Jednoduché ovládanie zvládnu aj antitechnické typy

iPhone je konštruovaný tak, že sa ho bez problémov naučíte ovládať takmer okamžite. Nech by ste sa dostali kamkoľvek, stačí jedno tlačidlo a vrátite sa na hlavnú plochu. Aj androidové telefóny ovládanie zjednodušujú, avšak stále sa nedostali na Apple úroveň. Pri iPhone navyše vôbec nemusíte riešiť to, koľko máte otvorených aplikácií.

Fotoaparát, s ktorým urobíte kvalitné fotografie

Snímky, ktoré s iPhonom urobíte, budú vždy kvalitné. A vôbec nevadí, že fotoaparát má len 8 Mpx. Na trhu, samozrejme, nájdete smartfóny od iných výrobcov, ktoré vám tiež ponúknu skvelé fotografické možnosti a funkcie.

Buďte chránený

iPhone používa snímač na odtlačok prsta, ktorý je vysoko spoľahlivý. Vďaka nemu sa vám do telefónu nedostane nepovolaná osoba.

Apple vyvíja svoje procesory sám

Vďaka tejto skutočnosti sú iPhony stále pred konkurenciu. TrueTone,ktorá prispôsobuje farebnú teplotu displeja, je jedna z technológií vplývajúca na to, že Apple displeje patria medzi špičku na trhu.

Životnosť batérie vás nesklame

Hoci aj Androidy si už v posledných rokoch polepšili, stále nedosahujú Apple úroveň. Operačný systém iOS totiž manažuje aplikácie tak, aby výrazne šetril batériu. Nedovoľuje im aktualizovať sa na pozadí a spotrebovávať batériu aj v tých chvíľach, kedy so smartfónom nič nerobíte.

Rozbili ste displej na vašom iPhone? Odišla vám baterka? V iPhone servise sa o váš telefón postarajú odborníci. Výmena displeja či výmena batérie navrátia váš telefón do pôvodného stavu.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.