web analytics

Vytvorte svojej dcére izbu snov

Vaše dieťa vyrástlo ani ste si nestihli uvedomiť kedy a je z neho plnohodnotný študent? Zmeňte aj jeho izbu a vymeňte ju za novú vylepšenú verziu, v ktorej môže prežiť svoj takmer dospelý život. Nábytok ale vyberajte opatrne, tak aby ste boli spokojní vy a neprišli o všetky svoje úspory a aj váš potomok, ktorý si svoju útulnú izbu zamiluje.

Študentské izby pre dievčatá

Rôzne zostavy a farebné kombinácie určite splnia aj predstavy náročnejších. Každé dospievajúce dievča potrebuje mať v dome miestnosť, ktorá bude patriť len a len jej. Izba je akýmsi posvätným miestom a útočiskom, kde sa vašej dcére dostane patričného súkromia.

Zostavy obsahujú väčšinu nábytku, ktorý vaše dieťa bude potrebovať. Jediné, čo musíte dokúpiť, sú dekorácie a doplnky, ktoré s ním budú ladiť, dopĺňať ho a vytvoria v izbe harmonickú atmosféru.

Pri výbere zostavy sa môžete rozhodnúť pre postele veľkosti 120 alebo 140 centimetrov vyrobených z rozličných materiálov, medzi ktorými nájdete prírodné drevo či jeho dekor. Postele s ukladacím priestorom aj bez neho, moderné, retro či rustikálne. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si.

posteľ Space

Doprajte dcére izbu v romantickom štýle

Elegantný dizajn ladený do jemnej staroružovej, bielej a prírodnej farby izbe Romantic poskytne éterický a romantický nádych. Použité farby izbu presvetlia a dodajú jej dievčenský a štýlový vzhľad.

Výhodou izby je aj trojdverová šatníková skriňa. Všetky študentky sa totiž veľmi rady obliekajú, a svoje moderné kúsky musia aj niekde skladovať. Skriňa je dostatočne veľká na to, aby uspokojila aj požiadavky študentky s bohatým a širokým šatníkom.

Zostava obsahuje aj písací stôl klasických rozmerov, ktorý nesmie chýbať v žiadnej izbe pre študenta. Stolík je pracoviskom a študenti pri ňom strávia niekoľko hodín denne, a preto by ste dcére mali dopriať poriadnu stoličku, ktorá jej nezničí chrbát a bude mäkká a pohodlná.

Kvalita stolov musí byť na prvom mieste, vyrobené bývajú buď z masívu, teda z prírodného dreva alebo z laminátu. Nová vychytávka, ktorá prišla na trh, sú rastúce písacie stoly. Ak teda máte menšie dieťa, môžete mu zadovážiť tento nastaviteľný stôl a s pribúdajúcim vekom a výškou dieťaťa ho len poľahky upravovať a prispôsobovať.

Toaletný stolík

Aj izba Romantic vám ponúka luxus v podobe toaletného stolíka, ktorý opäť prichádza do módy a stáva sa pre ženy nenahraditeľnou pomôckou. Hodí sa pre dievčatá, ktoré obľubujú ranné a večerné rituály. Na toaletnom stolíku nechýba zrkadlo, bez ktorého sa žiadna žena nezaobíde.

Nezabudnite ani na nočné stolíky, ktoré zostava Romantic obsahuj hneď dva. Postavíte si ich k obom stranám postele a zvýšite tak svoj komfort.

Všetky diely si môžete zaobstarať aj samostatne. Ak teda nemáte chuť kupovať hotovú izbu, ale radšej by ste sa so zariaďovaním vyhrali, urobte tak. Neobmedzujte svoju kreativitu a vytvorte si dokonalý domov.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.