web analytics

Stolík domáceho majstra

Každý kutil potrebuje miesto pre svoje hobby. A základom takého miesta je pracovný stôl. Keď potrebujete rezať a píliť, keď potrebujete vŕtať alebo niečo obrúsiť, potrebujete k tomu stôl, aby ste to mohli urobiť poriadne. Ak nie ste práve profesionálny stolár, nepotrebujete rozmerný ponk. Svoju prácu zastane aj malý skladací pracovný stolík.


Šikovný domáci majster si dokáže aj svoj pracovný stôl vyrobiť sám. No ale nejak začať treba a čo tak kúpou hotového stolíka, ktorý stačí vybaliť, poskladať a začať používať. A keď by bol takýto pracovný stolík navyše aj skladací, aby nezaberal veľa miesta, keď ho práve nepotrebujete, bol by to ideálny pracovný stolík do vašej dielne?

Dva stolíky využijete pri opracovávaní dlhých predmetov

Práve takýto skladací pracovný stolík s možnosťou využitia aj ako zveráka predávajú predajne pre kutilov a domácich majstrov. V kartónovej škatuli dostanete všetko potrebné okrem náradia a z dodaných kovových profilov a drevotrieskových panelov v priebehu pár minút zmontujete celý stolík.

Sada dielov na pracovný stolík

Neposlúži vám ako masívny stôl pod kovadlinu ale so svojou nosnosťou 100 kilogramov udrží aj ťažšie predmety. Len v prípade, že chcete rezať alebo brúsiť dvoj či troj metrové dosky, bude asi lepšie rovno si kúpiť také stolíky dva. Môže to byť solídny základ vašej novej domácej dielničky.

Zložený stolík

A keď jeden z nich náhodou nebudete potrebovať, tak ho jednoducho zložíte a odložíte. Okrem toho, že takýto stolík pomocou dvoch kľúk umožňuje nastaviť pracovnú šírku alebo uchytiť dosky či rúru, tak je vybavený aj praktickými držiakmi náradia v spodnej časti. Nemusíte počas práce hľadať, kde si položili skrutkovač alebo dláto.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.