web analytics

Vírivka a SWIM SPA celoročný bazén dokážu zázraky

Relax vo vírivke a plávanie v bazéne s protiprúdom swim spa sú pokladom pre telo i psychiku. Môžete si ich dopriať aj vy počas celého roka.

Životné tempo každého z nás je rýchle. Popri množstvu rodinných či pracovných povinností nám nezostáva čas ŽIŤ, teda robiť úplne obyčajné veci – dosýta oddychovať v kruhu najbližších, pozerať na nočnú oblohu, posiatu hviezdami, alebo len tak relaxovať vo vírivke a byť sami so sebou.
Pravdou je však aj to, že keď človek chce, čas i financie nájde. Všetko ostatné sú výhovorky. Napríklad bazén s protiprúdom môžete mať na záhrade vedľa domu alebo priamo v interiéri, využiť ho na aktívny tréning i oddych spolu s rodinou a priateľmi, kedykoľvek sa vám zachce. Mať swim spa sa jednoducho oplatí. Prečo?
Bazén s protiprúdom je stvorený na tréning i relax
Celoročný bazén s regulovateľným protiprúdom so šiestimi, smerovo nastaviteľnými tryskami, využijete za každého počasia. Počas horúcich letných dní osvieži, v zime takisto poskytne priestor na plávanie či základnú hydromasáž.
Pravidelný plavecký tréning v swim spa od HOTTUB Sauna & Wellness® posilní kardiovaskulárny aparát, vyformuje svaly celého tela, prinesie úľavu od bolesti pohybového ústrojenstva, redukuje stres, pomáha spaľovať energiu i tukové zásoby a zlepší celkovú kondíciu.
Ak by ste chceli popri plávaní vykonávať aj iné cvičenia vo vode, celoročný bazén je po celej dĺžke vybavený madlami. Dno disponuje protišmykovou úpravou, tak pri pokojnej hladine sa môžete venovať napríklad aqua joggingu.
Pri tomto však jeho prednosti nekončia. Bazén s protiprúdom má na schodoch integrované základné hydroterapeutické trysky, ktoré radi využijete na relax po plávaní alebo fyzické i psychické uvoľnenie po náročnom dni v práci. Pri hydromasáži môžete buď sedieť, alebo ležať. Závisí to od vašich preferencií.
Totálnymi vychytávkami sú aj odolný kabinet z prírodného dreva v ekologickej úprave, mechanický alebo automatický termokryt, podsvietenie ovládačov, nerezové trysky či ručná rotačná tryska, určená pre individuálnu masáž. Intimer vám zaznamenáva každú sekundu tréningu.
Údržba je nenáročná a zvládnete ju hravo podľa jednoduchého manuálu. Za zváženie stojí aj využívanie aromaterapeutických prísad, ktoré urobia zo swim spa oázu pokoja a dobrej nálady. Môžete si želať viac?

Jacuzzi poskytuje dokonalú hydroterapiu

Vírivky prestížnej talianskej značky Jacuzzi® snáď predstavovať netreba. Firma má viac ako 100-ročnú tradíciu a je lídrom v produkcii víriviek.
Vírivky poskytujú dokonalú hydromasáž, maximálny komfort a ich prevádzka je ekonomicky úsporná aj počas zimy, nakoľko sú určené pre celoročné využívanie. Môžete ich mať umiestnené v exteriéri na záhrade či terase alebo v interiéri.
Vírivky od Jacuzzi® sú výnimočné vo viacerých smeroch. Napríklad vírivka Jacuzzi J-355 vám poskytne hĺbkovú masáž svalov celého tela. Systém trysiek, poskytujúci veľký objem a nízkotlakovú hydromasáž, v kombinácii s komfortným ležadlom a švédskymi opierkami hornej časti tela, dožičia hydromasáž aj svalom, na ktoré bežné trysky nestačia. Ak vás často bolí krčná chrbtica, kde sa najčastejšie “ukladá” stres, táto jacuzzi je pre vás ideálnou voľbou.
Za zmienku stojí aj prepracovaná 4-stupňová technológia filtrácie vody, vďaka ktorej budete mať istotu, že voda vo vírivke je zdravotne nezávadná.

Swim spa či Jacuzzi?

Rozhodovanie v tomto prípade nemusí byť až také náročné. Do úvahy zoberte vaše preferencie, priestorové a, samozrejme, finančné možnosti.
Swim spa je ideálnou voľbou vtedy, keď chcete zlepšovať svoju kondíciu plávaním a na regeneráciu vám postačuje základná hydroterapia. Ak sa potrebujete najmä fyzicky a psychicky uvoľniť a dopriať svalstvu kvalitnú hydromasáž, rozhodne preferujte Jacuzzi®.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.