web analytics

Zážitok na celý život

Patríte k ľuďom, ktorí často dvíhajú hlavu k oblohe, aby tam obdivovali letiace lietadlá alebo dravce krúžiace vo výškach? Snívate o tom, vidieť zem z oblakov a vychutnať si pocit voľnosti? Tak už nemusíte len snívať. Aj bez kontroly na letisku si vychutnajte majestátnosť pohybu a krásu prírody z vtáčej perspektívy.

Nie každý na dovolenku lieta lietadlom, nie každý má možnosť vtesnať sa do malého športového lietadla. Aj napriek tomu existuje možnosť, ako sa vzniesť a z výšok obdivovať krásu prírody, ale aj miest a všetkého dole na zemi. Vyskúšajte si let balónom a zažite pocit voľnosti.

Balón je unášaný vetrom, takže v koši pod balónom na vás nefúka. To si málokto uvedomuje. Za krásneho počasia sa pokocháte pohľadom na krajinu pod vami a urobíte zaujímavé fotografie z pohľadu, aký sa bežnému človeku nenaskytne. A takéto lety sa dajú zakúpiť nie len pre seba, ale aj ako netradičné darčeky pre priateľov. Alebo ako darčeky pre rodičov k výročiu sobáša či k vlastnej promócii. Na takýto zážitkový let nikdy nezabudnú. Ako poďakovanie za to, že vás živili a šatili počas štúdia, si to celkom určite zaslúžia. Veď koľko si toho museli odriecť, aby ste vy mohli doštudovať?

let balónom

Nezvyčajné darčeky sú obľúbené aj medzi kamarátmi. Máte v partii dobrodruha? Darujte mu darček pre muža činu, pošlite ho na let balónom. Je vaša priateľka bojazlivá? Pripravte darček pre ženu vášho života, leťte spolu v balóne a presvedčte ju, že sa na vás môže spoľahnúť v každej situácii.

Zážitkové darčeky sú v obľube preto, že majú väčšiu hodnotu, ako tie materiálne. Zážitok je darček na celý život. Netradičné darčeky v podobe plyšákov či iných lapačov prachu v byte už dávno nikoho nezaujímajú. Veci si môže kúpiť každý. Bláznivé darčeky ocenia len určité typy ľudí. Čo ale ostane v spomienkach na celý život, sú spoločne prežité chvíle. Darujte zážitkový poukaz a vaši priatelia a blízki na vás nikdy nezabudnú.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.