web analytics

Zmeňte svoj štýl – začnite žiť športom

Nemusíte behať hneď maratón, ani prestať úplne jazdiť autom a do práce dochádzať iba na bicykli. Začať môžete zľahka, spolu s výmenou šatníku za športovejší.

Od formálneho oblečenia k športu je dlhá cesta. Omladnite a vrhnite sa na šport. Nie je nič špatné začať u zmeny šatníku. Veď bez dobrého športového oblečenia sa športovať nedá. E-shop Upbrands.sk priniesol na náš trh značku Björn Borg, ktorá stelesňuje filozofiu tých, ktorý stoja za týmto e-shopom aj jeho kamennými predajňami na dvoch bratislavských adresách (v obchodných centrách Bory Mall a Golden City).

Spoločnosť sa drží filozofie, že práve šport je tým, čo formuje nielen naše telá, ale aj duše a životy. Je tým, čo nám dodáva sebavedomie aj energiu, búra limity a maže hranice. Nakoniec je tiež motiváciou, aby sme sa stali lepšou verziou samých seba. Na stránkach e-shopu ale nenájdete iba tieto hlboké myšlienky, ale predovšetkým sortiment, ktorý vám pomôže stať sa súčasťou veľkej športovej rodiny.

Behajte kdekoľvek a bežte kamkoľvek

Najlacnejší športom je beh. Vybavenie, ktoré k nemu potrebujete stojí pár euro. Behať môžete kedykoľvek a kdekoľvek, bez toho, aby ste si museli platiť drahý prenájom športoviska či kupovať náradie na cvičenie a ešte pristavovať vedľa rodinného domu bazén s posilňovňou. Stačia vám bežecké leginy, tričko, v zime niečo teplejšie. Áno, behanie nie je len letným športom. Užiť si ho môžeme vlastne kedykoľvek – za každého počasia aj v každom ročnom období. Obujte si tenisky na behanie, v chladnejšom počasí sú vhodné športové mikiny a užívajte si. Beh vás začne rýchlo baviť.

Nie ste zrovna „ubehaný“ typ? Kúpte si psa

Hýbať sa nám pomáha dobrý spoločník. Na partnera ani na kamarátky sa spoľahnúť nedá. (Veľmi rýchlo nás pokiaľ ide o šport skôr demotivujú.) Na štvornohého priateľa kedykoľvek. Pokiaľ si kúpite aktívne plemeno, nachodíte mesačne aj stovky kilometrov. Vytýčte si trate a vyrazte. Denne si môžete takto prevetrávať hlavu dve aj tri hodiny. A chôdzu ako zdravý pohyb rozhodne nepodceňujte.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.