web analytics

Čo potrebuje moderná kuchyňa?

Rekonštruujete kuchyňu a meníte kuchynskú linku? Nepristupujte na kompromis. Práve teraz máte šancu vybudovať si svoju kuchyňu snov.

Dokonalá kuchyňa nemusí byť veľká. Búrať kvôli tomu polovicu interiéru, potom postaviť obrovskú kuchynskú linku a už nemať kam dať jedálenský stôl, to rozhodne nie je dobrý nápad. Často zabúdame na to, že dokonalú kuchyňu nerobí obrovské množstvo skriniek a takmer nekonečná pracovná plocha, ale inteligentné nápady, premyslené detaily a to, že dodržíme tie najdôležitejšie zásady. Napríklad, že sa zameriame na vstavané spotrebiče.

Sporák musí byť vstavaný

Okolo sporáka sa nám vždy hromadí najviac neporiadku. Je preto dôležité, aby bol vstavaný. Vstavanú rúru a varnú dosku dokážeme jednoducho udržovať v čistote. Pretečené jedlo nás potom nijak nerozhodí, pretože upratanie neporiadku je na pár ťahov handričkou.

Prestaňte konečne umývať riad

Tento prežitok dnes nemusí robiť nikto. Umývačka riadu šetrí váš čas aj množstvo spotrebovanej vody. Už nikdy nemusíte mať v kuchyni neporiadok. Robí ho vždy neumytý riad. Ten už vďaka umývačke riadu bude uprataný vždy. Špinavý dáte hneď do umývačky, umytý do skriniek a na poličky. A máte poriadok takmer bez práce.

Nenechávajte nič na pracovnej ploche

Naše kuchyne niekedy vyzerajú ako obrovská odkladacia plocha. Keby sme ich takto nevhodne nepoužívali, vystačíme si s omnoho menšou plochou. Zariaďte si kuchyňu tak, aby malo všetko svoje miesto a na pracovnej ploche nebolo nič. A to ani spotrebiče. Robot vždy odkladajte. Kávovar a mikrovlnku zabudujte do linky.

Kuchyne z Okay.sk

Poďte si pre svoju kuchyňu vybrať kvalitné spotrebiče. V Okay však kúpite aj celú kuchynskú linku. Veľkým hitom je privátna značka HENRY STYLE. Tieto linky majú nadštandardnú kvalitu a skvelú výbavu. Majú luxusné a detailné spracovanie a moderný design. Čo od HENRY STYLE kuchýň čakať? Kvalitný materiál, jednoduchú údržbu, veľkú pracovnú plochu, rohové skrinky, skrinky s veľkou variabilitou i jednoduchú montáž. Celkom HENRY STYLE ponúka až 30 modelov kuchynských liniek.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.