web analytics

Inšpirácie na bývanie

Šikovný domáci kutil a remeselník dokáže aj obyčajný panelákový byt premeniť na útulné bývanie. Tiež starší rodinný dom po prestavbe, vedenej citlivou rukou domáceho pána, pripomína luxusné sídlo. Partia kamarátov, šikovní živnostníci alebo malá firma radi priložia ruku k dielu. Najprv ale treba rozhodnúť, ako budú jednotlivé miestnosti vyzerať. Kde nájsť inšpirácie?

Pre každého z nás je bývanie veľmi dôležité. Po práci sa chceme vrátiť do prostredia, ktoré nie len dôverne poznáme, ale kde sa príjemne cítime, kde zrelaxujeme v kruhu blízkych. Ktoré zodpovedá našim predstavám o účelnom využití priestoru a zariadení nábytkom podľa vkusu členov rodiny. Taká obývacia stena má nie len vyplniť priestor, ale najmä pojať všetky knihy, sklo a porcelán či ostatné zbierkové predmety. Preto je pred nákupom dôležité vedieť, nie iba koľko miesta pre nábytok máme, ale aj to, čo sa dnes vyrába, čo si môžeme kúpiť. Skrátka potrebujeme dobrú inšpiráciu pre svoje plány. Lebo aj obývaciu stenu nám môže šikovný stolár vyrobiť na mieru.

Naproti tomu sedacie súpravy máme vo zvyku kupovať v obchodoch. Ich veľkosť a tvar záleží nie len o výšky našej postavy, ale aj od spôsobu, ako sedaciu súpravy máme vo zvyku využívať. Niekto si rád pri odpočinku oprie hlavu, iný často číta poležiačky. Ak sa zídu dvaja takí, potom do úvahy prichádza rohová sedacia súprava. Skôr, kým sa vyberieme na nákup, inšpirácia z novej stránky Biano nám ukáže možnosti tvarov, farieb aj veľkostí, s ktorými môžeme pri zariaďovaní nášho bytíku uvažovať.

Kým kuchyňa alebo obývačka je priestor, ktorým sa radi pochválime aj susedom a priateľom, tak priestor spálne patrí len nám. To ale neznamená, že nechceme aj spálňu mať zariadenú ako sa hovorí, šik. Nápady a invencia iných, ktoré prináša web Biano.sk, pomôžu aj vám zariadiť dom alebo byt, v ktorom žijete, unikátne. Tento web po dlhoročnom pôsobení v Českej republike teraz prináša tipy na zariaďovanie domácností aj na Slovensko. Aj pre vás.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.