web analytics

Domáca príprava potravín nie je ťažká

Ešte nie v tak dávnej minulosti sa dali v obchodoch kúpiť len základné potraviny a jedlá sa pripravovali doma. Trend domácej výroby jedál sa opäť vracia, čiastočne podporený ich kvalitou, čiastočne snahou o dosiahnutie inej, ako štandardnej chute. Najmä rôzne domáce oslavy, ale aj stretnutia priateľov pri grile sú miestom, kedy je priestor pre realizovanie sa „šéfa kuchyne“ a ukážku vlastnej produkcie a vlastných chuťových kombinácií. Aké pomôcky nám našu snahu uľahčia?

Svojich hostí privítajte „welcome drinkom“ vlastnoručne pripraveným. Ľahký osviežujúci nápoj získate, keď domáce sirupy a ovocie zo svojej záhrady spojí šejker s kvapkou alkoholu a ľadu podľa osvedčených receptov, ktoré sú so šejkrom dodávané. Kvalitnú nádobu z nehrdzavejúcej ocele ľahko po párty umyjete v umývačke ľadu.

Kým si hostia vychutnávajú nápoje, chystajte hlavný chod. Kým je vonku teplo, nič nepokazíte grilovanými klobáskami, samozrejme vlastnej výroby, alebo šťavnatou krkovičkou. Výhodou grilovania je, že do neho zapojíte aj svojich hostí a máte tak o prípravu jedla aj zábavu postarané a priatelia sa nenudia. No keď sa vonku ochladí a stretnutia sa už nebudú konať v záhrade, ale v obývačke, zaručený úspech zožnete podávaním domácej šunky a doma pečeného kváskového chleba. Hlavný chod ochutí domáca zdravá majonéza.

Šunkovar Tescoma sa ľahko používa a ľahko udržiava. Umožňuje pripraviť kilogram chutnej domácej šunky, ale vďaka vnútornej redukcii kedykoľvek pripravíte aj polkilovú dávku. Teplomer, ktorý je súčasťou balenia, umožní lepšiu kontrolu teploty vody pri záverečnom varení šunky. A aby ste pre začiatok netápali, k dispozícii máte množstvo receptov na domácu prípravu šunky.

presto_sunkovar_s_teplomerem_eshop

Deťom chutia jogurty. Pripravte im ich doma, z čerstvého mlieka, ochuťte čerstvým ovocím alebo zavareninou či pečeným čajom z ovocia z vlastnej záhradky. Nový jogurtovač je zárukou zdravej maškrty pre vašich miláčikov. Bez pridaného škrobu, bez dodatočného sladenia.

S novými prípravkami od Tescomy zistíte, že domáca príprava potravín zo základných surovín je jednoduchá a rýchla a že vždy viete, čo dávate svojim blízkym na tanier.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.