web analytics

Elektroinštalácie a elektrikárske práce

Mnoho ľudí o elektrike vie iba toľko, že svieti a že kope. A pri tom by mohli aj ostať. S elektrinou totiž nie je žiadna sranda. Pri nesprávnej manipulácii s rozvodmi nie len, že môžu vyletieť poistky v celom dome, ale aj v celej ulici a dokonca môžeme prísť k smrteľnému úrazu alebo vyhorieť. Preto akékoľvek práce s elektrinou v dome či v byte by ste mali nechať na odborníkov.

Stále sú populárne prestavby bytových jadier v panelákových bytoch. Umakartové steny sa nahradia naozajstnými stenami, v kuchyni sa nainštaluje nová kuchynská linka, zmení sa dispozícia kúpeľne, v ktorej sa objaví nová vaňa alebo sprchovací kút. Málokto si ale pri plánovaní prác uvedomuje, že súčasťou prestavby je aj úplná zmena elektrického vedenia v kuchyni, kúpeľni a WC. Takže ak vám podlahu položí sused, stierky natiahne švagor a steny vymuruje bratranec, tak na elektromontážne práce je tu elektrikár z Bratislavy pre všetky rekonštrukcie v hlavnom meste. Okrem toho, že vie čo robí a robí to dobre a rýchlo, tak nezabúdajte. Po takomto zásahu do elektroinštalácie potrebujete revíziu. A tú nemôže urobiť len tak hocikto. A aj ten pocit, že vás fén v kúpeľni nezraní, tiež stojí za to.

Elektropráce v rodinnom dome

A ak si voláme odborníka na pár káblov v paneláku, tak úplne samozrejmé to je, keď sa púšťame do opravy staršieho rodinného domu. V nich zväčša nevyhovuje skrinka s hodinami, ako sa ľudovo povie hlavnému rozvádzaču. A ani staré vedenia nebývajú v najlepšej kondícii. Či už prívody do domu alebo rozvody po baraku. Preto by oprava hlavného domového vedenia mala byť zverená odborníkom. Navyše vy ako stavebník sa nemusíte zaoberať zháňaním materiálu, riešiť, čo s tým čo zostalo po práci, dokonca ani čo s odpadom.

Preto si vyberajte firmu, ktorá má sama dostatočné zásoby materiálu, navyše kúpené za veľkoobchodné ceny, čím vy ako stavebník ušetríte, aj vyriešené nakladanie s odpadmi, čim opäť ušetríte. Čas, starosti aj peniaze.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.