web analytics

Bez ladu a skladu už nie

police Myslíte si, regále a ich efektívne využitie je problém len podnikateľov a prevádzkovateľov veľkoskladov? Že regály sa používajú len vo veľkých priemyselných halách a že vám doma stačí, ak pribijete dve police na stenu alebo postavíte drevený regal v pivnici a hotovo? Ak chcete mať vo svojich veciach poriadok a chcete k nim mať okamžitý a ľahký prístup, policové regaly od profesionálov by mali zaujímať aj vás.

Jediný rozdiel medzi skladovaním v domácnosti a skladovaním v priemysle je vo veľkosti plochy, ktorý zaberá policový systém pre uloženie materiálu, polotovarov či výrobkov. A vo výške, do ktorej sa týčia policové regaly. V priemysle sa využívajú vysokozdvižné vozíky na ukladanie na regale, doma nám stačí možno malý rebrík.

Ostatné princípy vybudovania priestoru na ukladanie sú rovnaké. Maximálnym využitím výšky skladovacieho priestoru minimalizovať potrebu podlahovej plochy, ktorú zaberajú policové regaly. Celú zostavu regálov si môžete buď navrhnúť on-line komplet alebo nakúpiť jednotlivé komponenty postupne. Podľa výšky miestnosti skladu a potrebnej hĺbky políc zvolíte regálové rámy a potom už len dokupujete police. Buď klasické ploché, na ukladanie väčších pevných kusov, alebo pre drobnosti vaňové police, z ktorých vám veci nebudú padať za zem.

A tak či už skladujete v garáži autosúčiastky alebo v komore zaváraniny a kompóty, kvalitné kovové regále vám pomôžu udržať vo veciach poriadok, chrániť ich pred poškodením a mať k nim okamžitý prístup bez prehľadávania, čo ste kam založili. Navyše modulárne policové regále môžete kedykoľvek prestavať na inú svetlú výšku políc. Inak vysoko od seba sú police pre ukladanie sedemdecových pohárov s kompótom a inak to potrebujete nastaviť pri ukladaní kartónových krabíc so sezónnym oblečením či športovým náradím.

Kovové regály od www.regalsistem.sk vám pomôžu udržať poriadok v sklade a už nebudete mať veci naukladané kade tade bez ladu a skladu. Nech už potrebujete uložiť čokoľvek na akokoľvek dlho.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.