web analytics

Ktoré tieniace prvky sú vhodné pre vaše bývanie?

Žalúzie a rolety už dávno nepatria k najviac preferovaným tieniacim prvkom. Tým, že sa menia interiérové trendy, klasické interiérové žalúzie a rolety upadajú do úzadia a do popredia sa dostávajú iné tieniace prvky. Ktoré tieniace prvky by ste si mali vyberať práve vy?

Pergoly

Ak chcete rozšíriť priestor na bývanie a zároveň si chcete vychutnať posedenie na čerstvom vzduchu, odporúčame vám vyberať kvalitné pergoly. Charakterizuje ich výnimočný dizajn, nadčasovosť a pridávajú hodnotu architektúre domu.

Pergoly navyše chránia exteriérový drevený alebo ratanový nábytok pred priamym slnečným žiarením, poskytujú vám potrebný komfort a najmä ponúkajú vám možnosť tráviť podstatne viac času vonku, ako vo vnútri. Nemusíte sa báť, že by ste mali v interiéri príliš málo svetla. Vďaka pohyblivej streche pergoly si sami nastavíte, koľko svetla chcete mať v interiéri.

Vonkajšie žalúzie

Interiérové žalúzie nie je už také IN ako práve vonkajšie žalúzie. Pri výbere vonkajšieho žalúzia si zistite, či je vonkajšie žalúzie odolné voči vetru. Vonkajšie žalúzie predstavuje, ako samotný predajca uvádza, efektívny spôsob tienenia. Ak vás už nudí interiérové žalúzie a chcete váš dom svojim spôsobom oživiť, zmodernizovať, skúste to práve spomínanými vonkajšími žalúziami. Vonkajšie žalúzie môžete ovládať buď pomocou motorčeka, alebo manuálne. Máte možnosť si vybrať z rôznych farieb, štýlov a značiek.

Nech už si vyberiete ktorýkoľvek z týchto dvoch tieniacich prvkov, nikdy sa pri ich výbere nenechajte ovplyvniť cenou. Radšej si priplaťte za kvalitné tienenie. V konečnom dôsledku ide o vaše pohodlie, o váš komfort.

Tieniace prvky sa delia do týchto kategórií: interiérové tienenie, exteriérové tienenie, plachty a pergoly. Čo vás zaujalo najviac?

Blíži sa jar a s tým aj intenzívnejšie slnečné lúče, preto kúpu nových tieniacich prvkov zbytočne neodkladajte.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.