web analytics

Moderne zariadená detská izba

Interiérové trendy sa z roka na rok obmieňajú, no už dlhšiu dobu sa drží na vrchole škandinávsky štýl bývania. Moderné mladé rodiny uprednostňujú tento minimalistický štýl vzhľadom na to, že žijú uponáhľaný život a netúžia po domácnosti preplnenej zbytočnosťami a chytačmi prachu.

V minimalistickom štýle ale nemôžete zariadiť detskú izbu. Dieťa potrebuje okolo seba množstvo podnetov a kde by ich viac mohlo mať, ako vo svojej vlastnej detskej izbe?

Ak chcete pre svoje dieťa modernú detskú izbu, odporúčame vám držať sa týchto rád.

Farebné steny

Jednofarebné steny s minimom detských motívov by nemali byť v žiadnej detskej izbe. Detská izba by mala hýriť farbami a preto vám odporúčame nejakým spôsobom oživiť steny v detskej izbe. Buď to urobíte formou detských obrazov, alebo si zvolíte úplne niečo iné. Viacerých rodičov zaujali moderné detské fototapety vyrobené z kvalitného materiálu. Sú nekrčivé, pri ich lepení sa nezapotíte a čo je hlavné predávajú najobľúbenejšie detské motívy, ktoré momentálne medzi deťmi letia. Ak chcete niečo netradičné, určite odporúčame detské fototapety.

Teplo od zeme

Zainvestujte do lepšej plávajúcej podlahy do detskej izby starších detí. Pokojne si v tejto izbe môžete dovoliť aj klasickú gumu. Predsa len ak máte malé deti, tým sa občas stane, že niečo vylejú, rozbijú, zašpinia.

Aby ale vašim deťom, ktoré sa určite budú radi hrať na zemi, bolo teplo, je potrebné kúpiť detské koberce na hranie, ktoré sa budú ľahko čistiť a zároveň bude na nich vyobrazený zaujímavý detský motív, ktorý by mohol perfektne dopĺňať detské fototoapety.

Ak máte chlapcov, odporúčame vám kúpiť koberec s motívom cesty. Dievčatá zase potešíte motívmi Minnie, Frozen, ale aj Mimoni.

V moderne zariadenej detskej izbe nesmie chýbať okrem pekných detských fototapiet a dobrého koberca aj úložný priestor na hračky (látkové koše, priesvitné boxy pod posteľ).

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.