web analytics

Lacný a dobrý regál do Vašej garáže

Nastávajúca zima je pre motoristov náročnejším obdobím. Nestačí už len tankovať a jazdiť, automobil vyžaduje viacej pozornosti a starostlivosti zo strany vodiča. A nákup množstva pomôcok a prípravkov, ktoré musíme niekde uložiť.

Veľa ľudí parkuje s autom pred panelákom. Takže všetky veci pre auto môžu uložiť na dve miesta. Buď v byte v skrinke na chodbe, alebo využijú regál v pivnici vedľa domácich zaváranín. Bandaska s nemrznúcou zmesou do ostrekovačov čelného skla alebo fľaša nemrznúcej kvapaliny chladiča na doliatie veľa miesta nezaberajú. V najhoršom prípade to vyriešia dve police na stenu.

Lepšie sú na tom motoristi, ktorí využívajú garáž. Či už na parkovanie auta alebo len na uskladnenie materiálu. Majú k dispozícii oveľa viacej miesta a nemusia sa oň deliť s kompótmi 😉 Aj keď veľa voľného miesta neznamená, že bude dlho prázdne, len to, že sa skoro zaplní viacerými predmetmi. Regále obsadia okrem zmesi do ostrekovačov a nemrznúcej kvapaliny do chladiča aj olej do motora, brzdová kvapalina, destilovaná voda, aditívum paliva, náhradné žiarovky…

Prehľadné uloženie všetkého potrebného zabezpečia policové regály, na ktoré umiestnite aj náradie. A nie len to. Zimné obdobie znamená pre motoristov aj jazdu v sťažených podmienkach. Alebo odstavenie vozidla. No kto by si nechal ujsť zimnú lyžovačku. Takže na auto putujú zimné pneumatiky, najlepšie na plechových diskoch, veď poznáte naše cesty. A kam poputujú na zimu letné pneumatiky? No predsa na regály na pneumatiky, aby bez poškodenia prečkali zimu a znova ste ich mohli použiť. A pretože tento regálový systém má police prestaviteľné po 33 mm bez potreby použitia náradia, je úplne jedno, aké veľké auto máte a aké pneumatiky na ňom používate. A teda aj skladujete.

regál

Väčšina garáží nemá vykurovanie a často ani dobré vetranie. Preto isto oceníte, že policový systém je vyrobený z kvalitne pozinkovaného materiálu metódou SENDZIMIR, čo mu zaručuje dlhú životnosť povrchovej ochrany, vysokú odolnosť proti oderu a inému poškodeniu a trvale pekný vzhľad.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.