web analytics

Na oslavu prichádzame s darčekom

Po každom pozvaní na oslavu narodenín či iného výročia musíme riešiť dve základné veci. Čo si na seba oblečieme a aký darček prinesieme oslávencovi. Kým odev je viac-menej daný aktuálnym počasím či spoločenskou úrovňou podujatia, podarúnok nás môže vždy potrápiť. Najmä ak sa chceme vyhnúť gýču alebo darčeku, ktorý oslávenec nebude vedieť využiť. Riešením je darčekový kôš.

Stretnutie viacerých ľudí by malo byť vždy príjemnou udalosťou. A príjemné pocity vždy navodí chutné jedlo a kvalitné pitie. Celkom určite takto uvažuje aj oslávenec a bude sa snažiť nám pripraviť slávnostnú tabuľu v tomto duchu. A v rovnakom duchu vysokej kvality mu to môžeme vrátiť. Kvalitné a chutné potraviny potešia každého a keď sú pekne zabalené, ako darčekové koše vždy bývajú, urobia dvojnásobnú radosť.

Zámerne píšeme „darčekové koše“, pretože nie je možné zostaviť jeden univerzálny darčekový kôš pre každého a na každú príležitosť. Už len preto, že niekto obľubuje juhoamerickú kuchyňu a iný dáva prednosť indickej. Niekomu chutí stredomorská kuchyňa, inému zas srdce baží po arabských príchutiach. A celkom rozdielne chute majú ženy, než muži.

darčekový kôš pre ženu

Typické darčekové koše pre ženu obsahujú pochúťky ako sú čokoláda alebo chalva, ženský čaj alebo sladký sirup a tiež niečo pre potešenie pokožky či spríjemnenie kúpeľa. Naproti tomu darčekové koše pre muža odzrkadľujú ich drsnejšiu náturu. Mäsové paštiky a olivový olej či čaj na dobré trávenie môže byť doplnený chutným vínom. Ak dobre poznáte charakter a chute obdarovávaného, skúste mu vyskladať darčekový kôš podľa vášho výberu.

Darčekové koše vám budú doručené do dvoch dní kdekoľvek na Slovensku a máte na výber, či si ho necháte dodať domov a osobne ho prinesiete na oslavu, alebo ho kuriér dovezie priamo oslávencovi. Vyberte si zo širokej ponuky typických darčekových košov a váš dar sa stane nezabudnuteľným.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.