web analytics

Nezabúdajte na poistenie

Potešil vás prvý sneh, ktorý nedávno napadol? Zvažujete oprášiť vaše lyže v pivnici a vybrať sa na niektorý zo svahov trochu sa zrelaxovať? Okrem kontroly lyží, viazania, lyžiarskych topánok a samotného športového oblečenia by ste nemali zabúdať ešte na jednu dôležitú vec. Na úrazové poistenie seba a svojej rodiny.

Možno namietnete, že patríte k ľuďom, ktorí pristupujú ku všetkému s najvyššou opatrnosťou. Že si dávate pozor na to, čo robíte a kam stúpate a už dávno ste nemali nijaký úraz. To všetko môže byť pravda. Len si treba uvedomiť dve veci. Ak chcete lyžovať na svahu, kde je aj vlek a ostatný lyžiarsky servis, nebudete na ňom sami a nehodu môže zapríčiniť iný neskúsený športovec. A že ani vy po letnej pauze na začiatku zimnej sezóny nemusíte byť úplne vo forme a potom je tu vytknutý členok raz-dva.

Na problémy na svahu vám nemusí stačiť vaše poistenie domácnosti. Na druhej strane, ak ste naozaj opatrný a zodpovedný človek, asi nechcete zbytočne platiť za dlhodobé úrazové poistenie. Najmä ak intenzívne nešportujete celý rok, len si chcete vyraziť pár krát na hory.

lyžiari

Potom je presne pre vás koncipované krátkodobé úrazové poistenie. Uzatvoríte si na ho potrebný počet dní a zaplatíte len za ne. Opakovane si ho môžete on-line uzatvoriť vždy, keď sa chystáte vyraziť z domu, či už u nás alebo aj do zahraničia. Nie len v zime na lyže, ale aj v lete na cyklovýlet alebo dovolenku pri mori. Ak máte uzatvorené poistenie domácnosti, tento produkt ho výborne doplní. A namontovaný alarm váš byt postráži, kým si vy užívate voľné dni.

Veľkou výhodou internetového poistenia je, že aj keď sa rozhodnete s priateľmi na poslednú chvíľu vyraziť si na výlet, poistenie uzatvoríte a zaplatíte behom chvíľky a spokojne môžete vyraziť za zábavou s vedomím, že keby sa aj niečo prihodilo, bude o vás dobre postarané.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.