web analytics

Pekne od podlahy

Nebojte sa, nebudeme vás nahovárať na kompletnú rekonštrukciu vášho domu ani na výmenu nedávno položenej podlahy na novú. Len chceme pripomenúť, či ste nezabudli na pravidelné jarné upratovanie. A navrhneme vám, ako to urobiť, aby to nebola drina.

Takže ak chcete začať naozaj od podlahy, zrejem myslíte na vysávač. A ak ste náhodou alergik, tak myslíte aj na kýchanie a svrbenie, ktoré bude vysávanie sprevádzať. Ale len dovtedy, pokiaľ vám nepredstavíme parné čističe nie len na bezprašné čistenie podláh, ale aj kúpeľní, obkladov, kobercov ale aj sedacích súprav alebo automobilov.

Okrem toho, ušetríte za čistiace prostriedky, ktoré už nebudete potrebovať pri čistení parou, ušetria parné čističe aj vodu, pretože majú nízku spotrebu. Ušetríte aj svoj čas a tiež môžete parné čističe použiť aj ako žehličku. Takže čistenie s pomocou pary je ekologické aj ekonomické a hygienické.

No jarné upratovanie a čistenie nie sú len steny a podlahy. Občas treba dať do poriadku aj dielňu, garáž či technická vybavenie domu. A najlepšie sa pracuje s náradím od profesionálov, s náradím Rothenberger. S ním je i krtkovanie zábavou a kanalizácia za chvíľu čistá.

Kliešte alebo kladivo môžete kúpiť kdekoľvek, dokonca v nejakom supermarkete. Ale profesionálne náradie dostanete len v odborných predajniach. Nie len preto, že vyžaduje zaškolenie, ale aj preto, že poctivý vercajk potrebuje poctivý servis, aby dlho vydržala dobre slúžil. Kärcher servis takým dobrým predajcom a servisom je. Viac ako dvadsaťročné skúsenosti týmu profesionálov sú zárukou odborného poradenstva pri nákupe a odborného servisu počas prevádzky. Silný argument na vašej strane.

Autorizovaný predajca a servis Kärcher vám súčasne dodá zváraciu techniku pre akékoľvek domáce práce. A ak nepotrebujete dôkladne čistiť často a železné veci sa vám nelámu ani ani nemáte budovateľské chvíľky každý víkend, s výhodou iste využijete možnosť požičať si čistiacu a zváraciu techniku.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.