web analytics

Štýlové tienenie moderných domácností

Vykurovacia sezóna je už pomaly na konci, ale ako to býva každý rok, aj tento rok sa pravdepodobne nevyhneme rýchlemu nárastu denných a nočných teplôt. V posledných rokoch sme si mali možnosť všimnúť, že ročné obdobie jar nebolo a zo zimných búnd sme skočili rovno do krátkych tričiek.

Zmierniť horúčavy v interiéri vám ale dokáže jedine správny výber tieniacej techniky. Ak uvažujete o nahradení žalúzií inou modernou tieniacou technikou, určite vám odporúčame práve tieto.

Screenové rolety

Pôvodne boli navrhnuté, aby slúžili ako tienenie veľkých výkladov a reštauračných zariadení, ktoré majú veľké presklené plochy. Dnes sú považované za najspoľahlivejšiu tieniacu techniku. Predstavujú moderné tienenie veľkých sklenených plôch, čo určite ocenia najmä majitelia rodinných domov, ktorých prízemie je s veľkej časti presklené. Francúzske okná potrebujú kvalitné tienenie a to dokážu poskytnúť jedine štýlové screenové rolety.

Výhodou tohto moderného tienenia je aj to, že poskytujú maximálne možné súkromie – zvnútra vidíte von, ale dnu vám nebude vidieť. Ak máte obavy, že vám vonkajšie rolety, čiže screenové rolety, neumožnia vetrať, nemajte obavy. Screenové rolety vám umožnia vetrať, aj keď budete mať túto tieniacu techniku zatiahnutú.

Poskytujú efektívne tienenie, no zároveň ostáva zachované presvetlenie interiéru.

Závesy

Na klasické závesy, na aké sme boli zvyknutý pred pár desaťročiami, môžete zabudnúť. Dnes sa závesy vyrábajú z kvalitnejších nekrčivých látok, ktorá sú nenáročné na údržbu. Hovorí sa, že závesy zavesia nudu na klinec a my môžeme toto tvrdenie len potvrdiť.

Ak si dáte ušiť kvalitné závesy dlhé až po zem, skrášlite si interiér, zakryjete nedokonalosti na stenách a získate kvalitné tienenie interiérových priestorov.

Hľadáte štýlové tienenie moderných domácnosti? Vyberte si buď kvalitné závesy, alebo štýlové screenové rolety.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.