web analytics

TOP dekorácie, ktoré skrášlia aj vašu obývačku

Hľadáte inšpirácie na internete, ako si zmodernizovať a aspoň trošku skrášliť obývačku? Už viac hľadať nemusíme. Prezradíme si, čo dokáže vašu nudnú obývačku premeniť na modernú krásnu miestnosť, ktorú vám bude obdivovať každá návšteva.

Sadrové, drevené „HOME“, „RELAX“, „LOVE“

Aj vás zaujal táto dekorácia? Možno ste si mysleli, že do vašej obývačky nebude pasovať, ale omyl. Pasovať jednoznačne bude! Kúpte si buď drevené, alebo sadrové „HOME“, „RELAX“, „LOVE“ a dajte si ich napríklad na policu nad televízor alebo na parapety. Krásne sa bude hodiť k bledej, ale i k tmavej hnedej.

Poháre/ vázy ozdobené špagátom alebo čipkovými stuhami

Takúto dekoráciu si dokážete vytvoriť aj sami. Ak máte v špajzi dostatok nevyužitých zaváraninových pohárov, kúpte si klbko špagátu a rôzne drevené dekorácie a obmotajte si špagátik okolo tohto skleneného pohára. Vytvoríte si tak jednoduchú, ale zato veľmi štýlovú dekoráciu, ktorá ozvláštni vašu obývačku. Poprípade ak máte doma čipkované jutové stuhy, použite tie.

Ak chcete ušetriť na vázach, vyrobte si takúto zo zaváraninového pohára.

Nové dekoračné vankúše

Dokážu skrášliť jednoduchú sedaciu súpravu a zároveň vám poskytnú komfort, keď vás bolí chrbát a potrebujete sa oprieť. Dobrou kombináciou dekoračných vankúšov priestor zosvetlíte a zmodernizujete. Kúpte si obliečky na dekoračné vankúše alebo rovno dekoračné vankúše a oživte nimi vašu jednofarebnú sivú sedačku.

Ak viete šiť a máte doma kvalitné látky, obliečky na dekoračné vankúše si ušijete aj sami. Pozor ale na výber farby. V miestnosti si zvoľte dominantnú farbu a jej prispôsobujte výber ostatných doplnkov, tým aj dekoračných vankúšov. Kombinujte maximálne tri farby, nie viac!

Cez leto oceníte prítomnosť kvalitných sietí proti hmyzu, ale aj tieto dekorácie, ktoré sme si v riadkoch vyššie spomínali. Aj za pár drobných si môžete svoju obývačku zútulniť.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.