web analytics

Ubytovanie v Demänovskej Doline

Dovolenka je v prvom rade oddych. Odpočinutie od bežných pracovných povinností, každodenných starostí a načerpanie nových síl. Ak nechcete po dovolenke pri mori čerpať dovolenku na zotavenie sa z dlhého trmácania na letisko a späť, zvoľte dovolenku na Slovensku. Slovensko ponúka nespočet krásnych miest, prírodných scenérií a zaujímavostí, nehrozí vám tu jazyková bariéra a nebudete mať problémy so zamieňaním peňazí ani s trávením exotických jedál, ktoré vám zahraničnú dovolenku môžu pokaziť.

Okrem slovenských veľhôr sú vyhľadávaným miestom turistov a dovolenkárov aj Nízke Tatry. Nemusíte byť práve vyznávačom pešej turistiky s batohom na chrbte, aby Vás toto miesto očarilo a dokázalo vám ponúknuť rôzne možnosti trávenia vášho voľného času. Stačí si nájsť dobré ubytovanie. Demänovská dolina je takým dobrým východzím bodom, odkiaľ máte blízko do Aquaparku aj lanovkou na Chopok, aj do Demänovskej ľadovej jaskyne a ste blízko lesa. Prechádzka kedykoľvek. Bokom od hlavných dopravných trás ste v bezpečí s celou rodinou. Nemusíte sa báť o deti, že by im hrozilo nejaké nebezpečie.

A keď si na dovolenke radi varíte, apartmány Jasná vám vyjdu v ústrety vlastnou kuchynkou. Spoločná príprava obľúbeného jedla vašich detí sa môže stať relaxačnou súčasťou dovolenky celej rodiny, bez zhonu a ponáhľania, keď vám počasie náhodou nedovolí vyjsť si na túru alebo krátky cyklovýlet. Alebo si vyskúšajte novú kulinársku špecialitu, kým deti sa hrajú na detskom ihrisku.

Takéto rodinné prostredie sa dá využiť aj počas predĺžených víkendov, počas ktorých by ste radi „zmenili vzduch“ a hľadáte pohodlné ubytovanie. Jasná vám vždy má čo ponúknuť a môžete tu stráviť pekné chvíle so svojimi blízkymi, podnikať výlety do okolia, spoznať krásne zákutia prírody Slovenska. Za oddychom netreba vždy cestovať len do zahraničia, tráviť čas v autokare či na letiskách. Aj Slovensko má čo ponúknuť dovolenkárom a výletníkom. A navyše za dostupné ceny a dostupné po krátkom čase jazdy autom. Vyskúšajte apartmány v Jasnej a objavte krásy Slovenska.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.