web analytics

Vitajte v modernej nadčasovej kuchyni

Navrhli ju tí najlepší odborníci na interiérový dizajn. Žiaden strach, moderná nadčasová kuchyňa sa vám prispôsobí na mieru. Nič, čo tam nepotrebujete mať, v nej jednoducho nebude zaberať miesto. Dôraz sa kladie na funkčnosť a estetickú stránku kuchyne.

Luxusný kuchynský nábytok

Cítite to? Vôňa prichádza priamo z kuchyne. Z vašej novej kuchyne. Nejde pritom o vôňu jedla, ale novoty, a tá sa dokáže v interiéri vznášať pekne dlho. Len sa rozhliadnite po vašej novej kuchyni a neskromne uznajte, že máte vkus. Všetko je v nej zladené do poslednej bodky. Nadčasový dizajn a spoľahlivosť nábytku a spotrebičov charakterizuje to, čo vašu kuchyňu právom korunuje za štýlovú bez ohľadu na módne trendy.

Je úplne jedno, či ste sa rozhodli pre vysoký lesk skriniek, alebo v kuchyni dominujú prírodné prvky ako kameň (granit, syntetický kameň, keramické povrchy) a matné drevo. Ide v prvom rade o to, aby vám pohľad na nábytok zakaždým spôsobil nával radosti a aby vás vystihoval ako jedinečnú osobnosť. V kuchyni sa totiž nielen varí, ale veľmi často aj stoluje, preto je dôležité, aby prvotne neslúžila len ako miestnosť na prípravu pokrmov, ale aj ako centrum domova, kde sa členovia rodiny a známi stretávajú a diskutujú.

Vo vašej novej kuchyni je všetko na dosah ruky, dokážete dochucovať polievku, a pritom ešte aj telefonovať či odkladať riad z umývačky. Rýchlo zistíte, že navariť nie je povinnosť, ale zážitok. Dvierka skriniek a zásuviek sa uzatvárajú v tichosti a pomaly, takže varením už nikdy nikoho nebudete rušiť.

Häcker ako synonymum nadčasovosti

Pod pojmom nadčasová kuchyňa sa ukrýva využitie špičkových materiálov a precízne spracovanie nábytku. Nejde len o to, aby ste sa z kuchyne tešili iba pár rokov a potom ju opäť zmodernizovali. Cieľom je získať kuchyňu, ktorá bude funkčná aj o pár rokov a jej farby a celkový dizajn budú stále hovoriť modernou rečou.

Kuchyne Häcker vyrábané v Nemecku túto záruku poskytnú. Hoci sú nadčasové, stále sú cenovo dostupné. Berúc do úvahy, že ide o kvalitne spracovaný kuchynský nábytok s dlhou životnosťou, vám i o čosi väčšia investícia do vybavenia kuchyne spôsobí menšie výčitky svedomia. Pracovný ostrovček, ktorý sa ako mihnutím čarovného prútika premení na jedálenský stôl? Žiadny problém! Kuchyne Häcker pochádzajú spod rúk špičkových remeselníkov, ktorí si nechávajú záležať na každom detaile, či ide o uzatvárací mechanizmus dvierok a zásuviek, alebo o iné vylepšenia nábytku.

Vďaka blízkemu vzťahu k zákazníkom výrobca nemá problém vytvoriť kuchyňu na mieru až v 67 krajinách sveta, s ohľadom na bezpečnosť pri používaní a vzťah k životnému prostrediu. To, že kuchyne Häcker sú skutočne kvalitné a obľúbené medzi zákazníkmi, dokazuje aj ocenenie z roku 2016, keď značka získala zlato v kategórii kuchynského nábytku.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.