web analytics

Billboard aj pre malú firmu

Vonkajšia reklama nás sprevádza na každom kroku. Či už idete pešo po meste alebo cestujete autom, vidíte ju a pôsobí na vás, hoci si to nepripúšťate. Ako majiteľ malej firmy ste si iste povzdychli, aké by to bolo mať svoje vlastné billboardy a získavať tak zákazníkov. Vedzte, že je to možné a je to aj dostupné.

Mnoho živností alebo malých podnikov vzniklo z hobby svojho majiteľa. Svoje kutilské zručnosti premenili na produkciu a predaj. Malé a rozvíjajúce sa firmy však majú nízky rozpočet na reklamu, investujú predovšetkým do technológií a materiálu. Ale aj malé firmy časom potrebujú pre udržanie sa na trhu hľadať nových zákazníkov a v tom im pomôže reklama, medzi inými aj billboardy pri cestách.

Pre stolársku alebo zámočnícku firmu, ktorá vyrába pre bežných zákazníkov, je vonkajšia reklama veľmi účinná. Každý dnes jazdí autom, preto billboard uvidí veľa ľudí. Vo dne aj v noci. Nedá sa vypnúť, nedá sa prekliknúť inam, ako na webe. A nemusí to byť drahé. Najbežnejší formát 5,1 x 2,4 m vyjde podľa lokality na 100 – 160 €/mesiac. A malé firmy nepotrebujú pokryť reklamou pol Slovenska. Často stačí jeden billboard v blízkosti ich pôsobenia. Tak aj s malým rozpočtom dosiahnete vysokú efektivitu.

Aby ste nemuseli prácne zisťovať, kto je majiteľom vyhliadnutej plochy alebo kde v okolí sú dostupné billboardy, využite systém mojeBillboardy SK a zadajte dopyt. Z doručených ponúk jednotlivých agentúr si zvolíte pre vás optimálne riešenie. Môže to byť billboard alebo plocha na štíte domu či iná plocha. Ušetríte tak nie len peniaze, ale aj čas a venujete sa primárne svojmu podnikaniu.

A ak podnikáte v česko-slovenskom pohraničí, zaujímavé pre vás môžu byť aj zákazky z druhej strany hranice. Často stačí jedna vonkajšia reklama cez systém mojeBillboardy CZ a ste za vodou. Billboard sa totiž oplatí aj malej firme.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.