web analytics

Kobercové trendy, ktoré vás tento rok oslovia

Vyberáte si nový koberec do obývačky, alebo koberec do spálne a chcete sa držať najnovších trendov, aby bolo vaše bývanie moderné a zároveň útulné? Koberce sú obľúbeným doplnkom domácností a spríjemňujú prostredie a pretvárajú obyčajné bývanie na zaujímavý priestor plný pohodlia.

Stavte na rôznorodosť

Ak vás lákajú farby, zaujímavé vzory a jednoducho povedané extravagantnosť je vo vašej krvi, poteší vás, že práve toto je štýl kobercov, ktorý sa tento rok najčastejšie objavuje na trhu. Môže ísť o zaujímavé vzory, ktoré sú náhodné a jedinečné. Predstavte si moment, ktorý sa určite stal nejednému z vás. Rozliali ste pohár vína na koberec a potom ste sa chytali za hlavu a bedákali, ako to správne vyčistiť. Takýto typ vzoru, ktorý vyzerá ako rozliate víno, nájdete na koberci tiež. Ďalším zaujímavým typom kobercov sa stali takzvané lepence, ktoré predstavujú zvyšky kobercov rôznych farieb, vzorov a materiálov a následne sú zošité dokopy tvaru jedného koberca.

Retro je budúcnosť

Tak ako sa móda vracia do obchodov, nakupovanie v sekáčoch a požičiavanie si svetrov od starých mám, aj retro vzory kobercov opäť naberajú na popularite. Retro koberce sú najčastejšie v pastelových farbách a znázornené sú na nich pravidelné geometrické tvary. Či hľadáte metrový koberec, alebo kusový koberec, môžete si byť istý, že retro koberce do obývačky ale aj koberce do kúpeľne sú tou správnou voľbou pre váš domov.

Neutrálne farby a vzory

Pre vás, ktorí uprednostňujete neutrálne farby a vzory si výrobcovia kobercov tiež pripravili zaujímavé kúsky. Na týchto kobercoch bledých farieb sú taktiež často zobrazené pravidelné geometrické tvary, ktoré na človeka pôsobia upokojujúco a elegantne. Výber možných farieb je široký aj pri neutrálnych farbách a taktiež aj vzory. Každému sa podarí nájsť to pravé orechové.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.