web analytics

Nezabúdajte na výmenu okien

Potrebujete pomoc pri zatepľovaní bytu či domu alebo s výmenou plastových okien? Obráťte sa na nás! Sme stavebná firma PS BAU, s. r. o., zameriavame sa na na  predaj, distribúciu a montáž plastových a hliníkových systémov. Sme na slovenskom trhu už niekoľko rokov a máme množstvo spokojných zákazníkov a dostatočne veľa skúseností a dlhoročnú prax.

Naše služby ponúkame vo viacerých mestách v Slovenskej a Českej republike. Naši zamestnanci sú špecializovaní a zruční profesionáli vo svojom obore s mnohoročnými skúsenosťami. Dokážeme Vám rýchlo a jednoducho zabezpečiť výmenu okien, vrátane odvozu stavebného odpadu. Máme v ponuke široký sortiment plastových okien od uznávaných výrobcov v najvyššej kvalite, s jednoduchou manipuláciou, dlhou životnosťou a vynikajúcimi izolačnými a zvukovo-izolačnými vlastnosťami, ktoré určite oceníte.

Ponúkame aj plastové okná s viackomorovým systémom pre lepšiu izoláciu. Výber systému je na Vás. Nezabudnite navštíviť našu webovú stránku www.psbau.eu, kde nájdete všetky potrebné informácie o nami ponúkaných plastových oknách a ďalších doplnkových tovaroch. Nájdete tu aj online kalkulačku, ktorá Vám pomôže vyhotoviť si objednávku podľa vlastných predstáv. Ak Vás naša ponuka oslovila neváhajte nás kontaktovať. Alebo si pozrite plastové okná cenník online, z pohodlia domova.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.